11- run چیست؟

آموزش تصویری در دو نمایشگر یوتیوب و آپارات همراه با متن آموزش

جهت بالا بردن سطح کیفیت نمایشگرهای ویدئویی ، این ویدئو در 2 نسخه یکسان برای شما عزیزان قرار داده شده است. یک نسخه نمایشگر سایت Youtube می باشد و نسخه بعدی نمایشگر سایت Aparat می باشد که محتوای هر 2 نمایشگر یکسان است. در ضمن در ادامه متن آموزش نیز برای شما قرار داده شده است تا در صورت کمبود سرعت اینترنت ، بتوانید آموزش را به صورتی متنی یاد بگیرید. در صورت بروز هر مشکلی با ما در تماس باشید.

نمایشگر Aparat

مناسب برای کاربران داخل ایران

نمایشگر Youtube

مناسب برای کاربران خارج ایران

مقدمه

چگونه برنامه run در ویندوز 10 را باز کنیم؟ در ویندوزهای 7 و XP وقتی روی start کلیک میکردید یک گزینه به نام run در منو وجود داشت. اما در ویندوز 10 منو کمی تغییر کرده است و دیگر این برنامه را نمی توان با یک کلیک باز کرد ، با ما همراه باشید تا در این آموزش به شما روش باز کردن Run را نشان دهیم.

شروع run چیست؟

Run که در تمامی نسخه های ویندوز مایکروسافت قرار دارد و ما می توانیم از آن هر نوع برنامه ای را با دستور مورد نظر اجرا کنیم. این برنامه بصورت پیشفرض در ویندوز ها قرار دارد و نیازی به نصب توسط شما ندارد. پس بطور کلی می شود گفت که برنامه RUN یک محیط گرافیکی- نوشتاری ساده ایست که برای اجرای سریع و هر نوع برنامه در ویندوز بکار می رود.

برای باز کردن پنجره run از دو کلید ترکیبی(ویندوز + r) استفاده کنید. پنجره run باز می شود و شما دستورات مورد نظرتون را می توانید در آن اجرا کنید.

run چیست؟

البته به یاد داشته باشید اگر در ویندوز 10 روی دکمه strat کلیک کنید و در منوی باز شده کلمه run را جستجو کنید باز هم روش درستی است و می توانید به این برنامه پیشفرض دسترسی داشته باشید.

در ضمن روش سوم و راحتی نیز برای باز کردن پنجره Run وجود دارد و آن هم راست کلیک کردن بر روی دکمه start و انتخاب گزینه Run است که در نسخه های اولیه ویندوز 10 وجود نداشت و خوشبختانه در همان به روزرسانی های اولیه این گزینه را اضافه کردند.


مدرس : پیمان نوایی

سایت : www.tarheroya.com

کانال اینستاگرام سایت : @arariel_it

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865