7- im feeling lucky

آموزش تصویری در دو نمایشگر یوتیوب و آپارات همراه با متن آموزش

جهت بالا بردن سطح کیفیت نمایشگرهای ویدئویی ، این ویدئو در 2 نسخه یکسان برای شما عزیزان قرار داده شده است. یک نسخه نمایشگر سایت Youtube می باشد و نسخه بعدی نمایشگر سایت Aparat می باشد که محتوای هر 2 نمایشگر یکسان است. در ضمن در ادامه متن آموزش نیز برای شما قرار داده شده است تا در صورت کمبود سرعت اینترنت ، بتوانید آموزش را به صورتی متنی یاد بگیرید. در صورت بروز هر مشکلی با ما در تماس باشید.

نمایشگر Aparat

مناسب برای کاربران داخل ایران

نمایشگر Youtube

مناسب برای کاربران خارج ایران

مقدمه

وقتی وارد سایت گوگل می شوید. دو دکمه در صفحه می بینید که یکی google search و دیگری I’m feeling lucky است.حتما اولین باری که صفحه گوگل را باز کردید و این دکمه دیدید پیش خودتون گفتید این دکمه چیه و چه کاری انجام میده، ما در این ویدئو و متن آموزشی به شما نشان میدهیم که این دکمه چیست و چکار میکند.

شروع

1- وقتی وارد صفحه اول گوگل میشوید دو دکمه وجود دارد که یکی  google search و یکی im feeling lucky است.

2- وقتی عبارت یا سایتی را سرچ میکنیم دکمه google search را می زنیم، این باعث می شود که تمام سایت های مرتبط با آن عبارت برای ما نمایش داده شود و در صفحات مختلف دسته بندی شوند که معمولا گاربران در همان صفحه اول سایت گوگل نتیجه دلخواه خود را بدست می آوردند ( مخصوصا 3 سایت اول ).

3- اما اگه دکمه im feeling lucky را بزنیم اولین نتیجه در گوگل را برای شما باز کرده و نمایش می دهد. دقیقا این مثل آن می مونه که به طور خودکار اولین سایتی که در نتیجه جستجو پیدا می شود برای شما نمایش داده می شود که این موضوع زیاد کاربرپسند نیست زیرا کربران همیشه دوست دارند مطالب متعددی راجع به موضوعی که جستجو می کنند پیدا کنند.


مدرس : پیمان نوایی

سایت : www.tarheroya.com

کانال اینستاگرام سایت : @arariel_it

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865