4-جلوگیری از مصرف اینترنت در ویندوز 10

آموزش تصویری در دو نمایشگر یوتیوب و آپارات همراه با متن آموزش

جهت بالا بردن سطح کیفیت نمایشگرهای ویدئویی ، این ویدئو در 2 نسخه یکسان برای شما عزیزان قرار داده شده است. یک نسخه نمایشگر سایت Youtube می باشد و نسخه بعدی نمایشگر سایت Aparat می باشد که محتوای هر 2 نمایشگر یکسان است. در ضمن در ادامه متن آموزش نیز برای شما قرار داده شده است تا در صورت کمبود سرعت اینترنت ، بتوانید آموزش را به صورتی متنی یاد بگیرید. در صورت بروز هر مشکلی با ما در تماس باشید.

نمایشگر Aparat

مناسب برای کاربران داخل ایران

نمایشگر Youtube

مناسب برای کاربران خارج ایران

مقدمه

جلوگیری از مصرف اینترنت در ویندوز 10 : زمانی که ویندوز 10 به صورت رسمی در اختیار کاربران قرار گرفت، آپلود و دانلود زیادی داشت و نسبت به ویندوز های دیگر حجم اینترنت بیشتری را مصرف می کرد. مردم برای اینکه حجم اینترنتشون زود تموم نشه دنبال این موضوع بودن که آپدیت ها را ببندند. با گذشت زمان این مشکل در ویندوز 10 کمی بهتر شد اما همچنان مصرف بالای حجم اینترنت  به دلیل آپلود و دانلود خودکار را داشت. که ما در این آموزش به شما نشان میدهیم چگونه جلوی این کار را بگیرید.

شروع جلوگیری از مصرف اینترنت در ویندوز 10

1-برای جلوگیری از آپلود و دانلود خودکار ویندوز 10 کافی است رو علامت WIFI در زیر صفحه نمایش کلیک کنید.

2-سپس روی network&internet setting کلیک کنید.

3-اگر اینترنتتون به صورت کابلی و شبکه lan هم هست مشکلی نداره همین تنظیمات را باید انجام دهید. روی change connection properties کلیک کنید.

4-سپس گزینه set as metered connection را فعال یا روشن می کنید به این ترتیب دیگه به طور اتوماتیک دانلود و آپلود نمیکند و میفهمد اینترنت شما پولی است و برای این کار باید از شما اجازه بگیرد و در صورت تایید شما آپلود و دانلود های ویندوز انجام می شود.


مدرس : پیمان نوایی

سایت : www.tarheroya.com

کانال اینستاگرام سایت : @arariel_it

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865