dorisa card

کد 98Card : نمونه کارت ویزیت سلفون براق برش خاص

کد 98Card : نمونه کارت ویزیت سلفون براق برش خاص

کارت ویزیت ها معمولا به صورت مستطیلی یا مربعی طراحی چاپ می شوند، اما گاهی اوقات صاحبان مشاغل ترجیح می دهند خلاقیتی در کار و تبلیغات خود ایجاد کنند و به همین منظور کارت ویزیت خود را به گونه ای طراحی می کنند که با ارایه آن به مشتری، محصولات یا خدمات خود را معرفی کنند. این گونه کارت ها که دارای شکلی متفاوت هستند، بعد از طراحی اولیه و تایید مشتری قالب طرح در چاپخانه درست می شود و روی جنس مورد نظر چاپ و برش داده می شود. جنس این نوع کارت ها سلفون مات و براق، کتان و سوسماری می باشد. توجه داشته باشید چاپ این نوع کارت ها  زمان بیشتری نسبت به کارت های معمولی می برد.

این کارت هم  نمونه ای از کارت ویزیت سلفون براق برش خاص توسط طراحان طرح رویا با توجه به نظرات و خواسته های مشتری طراحی و چاپ شده است.

یکی از مهمترین و با ارزشترین نمادهای یک ارگان ، کارت ویزیت آن است. نیازی به توضیح نیست ، فرض کنید در نمایشگاه هستید و 2 نفر از نمایندگان یک مجموعه با شما راجع به محصولات و خدماتی که ارائه می کنند صحبت می کنند. سپس برای اینکه با شما در تماس باشند کارت ویزیت شرکت را به شما می دهند. کارت ویزیت شخص اول مقوایی ، نازک و یک رو هستش و  بخاطر نارکی آن کمی هم خم شده . کارت ویزیت نفر دوم جنس ضخیم ، زیبا و اوس و قوس دار هستش که طرح زیبایی روی آن به صورت برجسته هک شده . نیازی به حدس زدن نیست که قطعا شما جذب مجموعه ای می شوید که کارت ویزیت بهتری به شما ارائه داده است. کارت ویزیت نوعی نماد از قدرت ،جدیت ،مهارت ،ثروت و موفقیت شما در کارتان است ،پس در طراحی و انتخاب جنس آن خیلی دقت کنید.

طرح رویا به جرأت می گوید که می تواند بهترین جنس ها و طرح ها را در این زمینه به شما ارائه دهد و درصد خطا را به حداقل برساند.

موفقیت طرح از نظر طرح رویا : این نمونه ای از چاپ سلفون براق برش خاص می باشد

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *