کد 97Card : نمونه کارت ویزیت لمینت مات دیجیتال

کد 97Card : نمونه کارت ویزیت لمینت مات دیجیتال

کد 97Card : نمونه کارت ویزیت لمینت مات دیجیتال

کارت ویزیت هایی که با چاپگرهای دیجیتالی ، چاپ می شوند به مراتب سریعتر هستند و کیفیت خوبی برخوردارند. یکی از مزایای این نوع چاپ این است که حتی در تعداد پایین هم می توان چاپ را انجام داد ،فقط مشکل هزینه است. چاپ های افست ،سرعت کمتری دارند اما هزینه مناسبتری را شامل می شوند. یکی از نمونه کارهایی که توسط مشتری طراحی شد و تنظیم و چاپش به عهده طرح رویا قرار گرفت ،همین کارت است که مدت زمان چاپ آن در تیراژ 100 عدد 5 ساعت به طول انجامید.

یکی از مهمترین و با ارزشترین نمادهای یک ارگان ،کارت ویزیت آن است. نیازی به توضیح نیست ، فرض کنید در نمایشگاه هستید و 2 نفر از نمایندگان یک مجموعه با شما راجع به محصولات و خدماتی که ارائه می کنند صحبت می کنند. سپس برای اینکه با شما در تماس باشند کارت ویزیت شرکت را به شما می دهند. کارت ویزیت شخص اول مقوایی ، نازک و یک رو هستش و  بخاطر نارکی آن کمی هم خم شده . کارت ویزیت نفر دوم جنس ضخیم ، زیبا و اوس و قوس دار هستش که طرح زیبایی روی آن به صورت برجسته هک شده . نیازی به حدس زدن نیست که قطعا شما جذب مجموعه ای می شوید که کارت ویزیت بهتری به شما ارائه داده است.

کارت ویزیت نوعی نماد از قدرت ،جدیت ، مهارت ، ثروت و موفقیت شما در کارتان است ، پس در طراحی و انتخاب جنس آن خیلی دقت کنید.

طرح رویا به جرأت می گوید که می تواند بهترین جنس ها و طرح ها را در این زمینه به شما ارائه دهد و درصد خطا را به حداقل برساند.

کد 97Card : نمونه کارت ویزیت لمینت مات دیجیتال

 نمونه کارت ویزیت لمینت مات دیجیتال چاپ شده

موفقیت طرح از نظر طرح رویا : این نمونه ای از چاپ لمینت مات دیجیتال می باشد

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *