Basic RGB

کد 2flag : طراحی پرچم رومیزی شرکت شایکو

 کد 2flag : طراحی پرچم رومیزی پایه سنگی گروه صنعتی شایکو

گروه صنعتی شایکو در زمینه ساخت پروفیل های درب و پنجره و نما فعالیت دارد و توانسته در همین زمینه محصولاتی بسیار با کیفیت تولید کند و رقبای خود را به چالش بکشد. نمونه چاپ لوگو به عنوان پرچم رو میزی پایه سنگی با ریشه های نارنجی پرتقالی را در ادامه مشاهده می کنید.

همانطور که میدانید پرچم ها به عنوان هویت یک کشور یا امروزه به عنوان هویت یک مجموعه یا شرکت به نمایش در می آید. جدیدا در همایش ها و کنفرانس ها برای اینکه هویت مجموعه خود را به نمایش بگذارند و جلوه ای خاص به سالن بدهند از پرچم های مجموعه یا شرکت که نشان دهنده هویتشان است استفاده میکنند.

پرچم ها انواع مختلف دارند به طور مثال پرچم های رو میزی یا پرچم های تشریفاتی در سایزهای و اندازه های مختلف و جنس پارچه و چاپ ها متفاوتی دارند که هر کدام از آنها کاربرد و ویژگی خاص خود را دارد .مثلا پرچم های رو میزی در سایزهای کوچک در طرح ها و رنگ های متنوع برای قرار گرفتن روی میزهای مدیران و کارشناسان شرکت استفاده می شوند . دارای پایه های سنگی یا فلزی هستند. پرچم های تشریفاتی همانطور که از اسمشان مشخص است برای تشریفات استفاده میشوند در ابعاد بزرگ تر روی پایه های بزرگ در نمایشگاه ها، سالن های کنفرانس یا شرکت ها و مجموعه ها جلوه خاص و ویژه ای به محل کسب و کار شما میدهد.که معمولا لوگو شرکت را با طراحی ویژه روی این پرچم ها چاپ می کنند.

طراحی پرچم رومیزی

طراحی پرچم رومیزی

موفقیت از نظر طرح رویا : موفق

موفقیت از نظر مشتری : موفق

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *