تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز به زبان ساده چیست؟

به همراه لیست هزینه تبلیغات در گوگل در ادامه صفحه

به زبان خیلی ساده ، قرار دادن سایت شما در صفحه اول گوگل که توسط سرویس Google Adwords یا گوگل ادوردز یا گوگل adwords ، پوشش داده می شود، می گویند. علت محبوبیت تبلیغات در گوگل این است که تبلیغات در آن نسبتا ارزان و بازخورد آن بسیار بالاتر از دیگر سایت ها می باشد.

طرح رویا - خدمات گوگل ادوردز

اما چرا طرح رویا؟ مزیت آن چیست؟

پشتیبانی 24 ساعته آنلاین

پشتیبانی آنلاین ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی شماست

کنترل بازخوردها توسط ما و شما

ما هر روز بازخورد ها را چک می کنیم و به کمک شما برای بهبود آن چاره می اندیشیم

دسترسی به پنل گوگل

شما می توانید در جلسات ماهانه بررسی بازخوردها، پنل اصلی گوگل را چک کنید

ارسال آمار روزانه

ما هر روز آمار کلیک ها ، بازدیدها و مخارج تبلیغات را به شما گزارش می دهیم

پیشبینی قبل از شروع

قبل از شروع تبلیغات در گوگل ، به شما می گوییم موفق می شوید یا خیر

مشاوره رایگان

شما برای ما اهمیت زیادی دارید پس به راحتی از ما مشاوره رایگان بگیرید

شفاف سازی

تمامی مراحل تبلیغاتی برای شما شفاف سازی می شود بدون سانسور حتی یک بخش

جدول قیمت

شما می توانید جدول هزینه های گوگل ادوردز را روزانه از طریق همین صفحه مشاهده فرمایید

اما آیا تبلیغات در صفحه اول گوگل سود آور است؟

برخی از کلمات روزانه چندین هزاربار توسط کاربران جستجو می شوند ، مثل : خرید پوشاک زنانه . این کاربران قطعا به دنبال همین خدمات می گردند و بیش از 90 درصد این کاربران نتایج صفحه اول گوگل را بررسی کرده و معمولا لینک های این صفحه را چک و در نهایت یکی از آنها را انتخاب می کنند. حال فرض کنید که سایت شما دارای محتوا یا محصولات خوبی در زمینه پوشاک زنانه است اما وقتی کلیدواژه خرید پوشاک زنانه را در گوگل جستجو می کنیم سایت شما در هیچ یک از صفحات مخصوصا صفحه اول وجود ندارد در نتیجه شما ورودی و مشتری نخواهید داشت. تبلیغات گوگل ادوردز به شما این امکان را می دهد با پرداخت هزینه ، سایت خود را در صفحه اول در ردیف اول یا هر قسمت از صفحه نمایش دهید و بعد از مدتی اگر محتوای خوبی داشته باشید دیگر نیازی به آن نخواهید داشت.

هزینه تبلیغات در گوگل چگونه حساب می شود؟

هزینه ها در گوگل ادوردز  ثابت نیستند. این هزینه ها به صورت مزایده ای و امتیاز سئو به صورت ترکیبی محاسبه می شود. بگذارید با یک مثال توضیح بدم ، برای کلیدواژه ” ثبت شرکت ” که رقابت بالایی دارد و شرکت های زیادی ادوردز رد می کنند و اگر آخرین مبلغ مزایده توسط یکی از این شرکت ها ( یک دلار )  باشد و امتیاز سئو آن با امتیاز سئو شما برابر باشد ، شما برای دریافت جایگاه اول صفحه باید مبلغی بیش از 1 دلار صرف کنید در غیر این صورت به لینک دوم منتقل می شوید.

هزینه خدمات گوگل ادوردز

دو مثال از سایت هایی که از سرویس گوگل ادوردز استفاده می کنند.

طرح رویا - خدمات گوگل ادوردز

سیستم کاری ارائه خدمات گوگل ادوردز طرح رویا چگونه است؟

 1. اول برای مشاوره درباره کارتان با ما تماس بگیرید. (رایگان)
 2. هزینه های تبلیغات ادوردز را از داخل همین صفحه ( پایین تر ) بررسی کنید و حسابتان را شارژ کنید. ( حساب شما زمان ندارد و گوگل به میزان کلیک های کاربران از حساب شما پول کسر می کند. )
 3. ما گزارش دستی برای شما در برنامه واتس اپ و یا تلگرام یا به صورت پیامک ارسال می کنیم و بعد عکسی از پنل گوگل و حساب روزتان برایتان به پیوست می فرستیم ، این باعث می شود شما 90% از کار ما اطمینان حاصل فرمایید. 
 4. در ادامه آخر هر ماه به صورت حضوری پنل را برای شما باز می کنیم و آمار و ارقام را تحلیل می کنیم تا نه تنها آن 10% اطمینان خاطر شما را جلب کنیم بلکه برای پیشرفتهای بعدی نیز برنامه ریزی کنیم.
 5. از آنجایی که ما در طرح رویا طراحی و بهینه سازی نیز انجام می دهیم به صورت رایگان مشکلات سئو شما را به شما اطلاع می دهیم.
نحوه ارائه خدمات گوگل ادوردز طرح رویا

نمونه گزارش روزانه

تبلیغات در گوگل ادوردز – نمونه گزارش ارسالی

نمونه گزارش گوگل ادوردز

نمونه تصویر از پنل گوگل شما

تبلیغات در گوگل ادوردز – نمونه گزارش ارسالی

نمونه گزارش گوگل ادوردز

لیست تعرفه های تبلیغات در گوگل - تاریخ به روزرسانی1399/11/27

معمول

برای آزمایش و محاسبه سودهی مناسب است
3105000 تومان + 15% کارمزد
 • بدون تخیف در کارمزد
 • میزان شارژ پنل 100 دلار
 • ارسال ریپورت روزانه
 • مشاوره تبلیغاتی

شارژ دوبل

برای تبلیغات و شروع رقابت مناسب است
6102000 تومان + 13% کارمزد
 • 2% تخفیف در کارمزد
 • میزان شارژ پنل 200 دلار
 • ارسال ریپورت روزانه
 • مشاوره تبلیغاتی
محبوب

شارژ طلایی

برای اول بودن و بازخورد بالا مناسب است
9072000 تومان + 12% کارمزد
 • 3% تخفیف در کارمزد
 • میزان شارژ پنل 300 دلار
 • ارسال ریپورت روزانه
 • مشاوره تبلیغاتی

شارژ جاینت

برای اضافه کردن چندین کلید واژه پیشنهاد می شود
11988000 تومان + 11 کارمزد
 • 4% تخفیف در کارمزد
 • میزان شارژ پنل 400 دلار
 • ارسال ریپورت روزانه
 • مشاوره تبلیغاتی

شارژ تیتان

برای اول بودن در همه کلیدواژه ها پیشنها می شود
14850000 تومان + 10% کارمزد
 • 5% تخفیف در کارمزد
 • میزان شارژ پنل 500 دلار
 • ارسال ریپورت روزانه
 • مشاوره تبلیغاتی

شارژ انتخابی

به انتخاب شما شارژ می شود
؟ تومان
 • محاسبه تخفیف زمان سفارش
 • میزان شارژ پنل ؟ دلار
 • ارسال ریپورت روزانه
 • مشاوره تبلیغاتی

10 سوال که کل موضوعات مبهم در مورد استفاده از سرویس گوگل ادوردز ، برای شما روشن می کنند.

در توضیحات بالا شما را با کلیات کار آشنا کردیم ، اما همچنان سوالاتی وجود دارد که با پاسخ به آنها دیگر نقطه مبهمی برای شما باقی نمی ماند ، پس 5 دقیقه دیگر با ما همراه باشید تا با این سرویس قدرتمند آشنا شوید.

1- آیا هزینه ای که پرداخت می کنید محدودیت زمانی دارد؟ ( هزینه تبلیغات در گوگل )

پاسخ : خیر ، پنل شما شارژ می شود و هزینه بر اساس ارزش کلیدواژه به ازای هر کلیک یک کاربر محاسبه می شود. یعنی اگر 200 نفر تبلیغ شما را ببینند اما 10 نفر روی لینک سایت شما کلیک کنند و وارد سایت شما شوند ، هزینه ورود 10 نفر محاسبه می شود. ممکن است از این 200 نفر ، 15 نفر دیگر هم شماره تلفن شما را در تبلیغات ببیند و بدون کلیک با شما تماس بگیرند ، در نتیجه شما هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

2- آیا هزینه هر کلیک مشخص است؟ ( تعرفه تبلیغات در گوگل )

پاسخ : خیر ، با اینکه دیده شده بعضی از شرکت ها حدودی را مشخص می کنند که اگر مثلا 100 دلار شارژ کنید ، 2000 ورودی دارید ، اما متاسفانه اصلا به این صورت نیست. خیلی سادست ،فرض کنید شما یک کلیدواژه ای انتخاب می کنید که اصلا کسی برای آن تبلیغ نمی کند و رقابتی ندارد در نتیجه قیمت آن برای صفحه اول و اولین لینک 10 سنت خواهد بود ، که با احتساب اینکه هر 100 سنت برابر 1 دلار است ، شما 1000 کلیک یا ورودی خواهید داشت تا شارژتان به پایان برسد. اما ممکن است از یک کلیدواژه ای استفاده کنید که رقابت بالایی دارد و متوسط قیمت آن 80 سنت است که در این صورت شما 125 ورودی برای این کلیدواژه خواهید داشت. این مورد را بقیه شرکت ها به صورت تماس مستقیم توضیح می دهند اما در سایت ها کمتر به آن اشاره شده است.

3- چگونه کلیدواژه مناسب برای سایت خود انتخاب کنم؟ ( گوگل adwords )

پاسخ : این دقیقا کاریست که ما در جلسات مشاوره خود برای کسب و کار شما انجام می دهیم. گوگل در پنل خود ، سایت شما را بررسی می کند و کلیدواژه های مناسب سایت شما را به ما نمایش می دهد ، در کنار آن ما هم کلیدواژه های انتخابی شما را با نمونه های مشابه تطبیق می دهیم و در نهایت لیستی از این کلیدواژه ها به شما با میزان کلیک های ماهانه و ترافیک آنها و پیشبینی هزینه کلیکی هر کدام به شما می دهیم. 

4- آیا تبلیغات Google Ads برای من سود آور است؟ ( تبلیغات در صفحه اول گوگل )

پاسخ : در کنار این موضوع با شما راجع به درآمد خدمات شما صحبت می کنیم و تخمین می زنیم آیا در نهایت شما به سودرسی می رسید یا خیر. قطعا خدماتی که سودهی پایین دارند باید دقیقتر محاسبه شوند تا ریسک ضرر مالی برای شما نداشته باشند . اگر داشته باشند ما قبل از شروع تبلیغات این موضوع را به شما خواهیم گفت.

5- امتیاز در گوگل ادوردز چیست؟ چه تاثیری دارد؟ ( تعرفه تبلیغات در گوگل )

پاسخ : هزینه تبلیغات شما فقط به مزایده با دیگران خلاصه نمی شود. گوگل سایت شما را بررسی می کند و 1- کیفیت سایت ( بهینه سازی و سئو ) ، 2- ربط کلیدواژه به سایت شما ، 3- استقبال کاربران از تبلیغ شما را مبنا قرار می دهد و از 0 تا 10 به شما امتیازی می دهد. اگر شما بتوانید امتیاز بالایی دریافت کنید گوگل به شما تخفیف می دهد و این تخفیف تا 50% افزایش پیدا می کند که امتیاز 10 می باشد. با داشتن این امتیاز تبلیغ شما نه تنها به تعداد دفعات بیشتری نمایش داده می شود بلکه از سایت های دیگران با هزینه مزایده کمتری در جایگاه بالاتری قرار خواهد گرفت.

6- چگونه امتیاز خود را بالا ببرم؟ ( تعرفه تبلیغات در گوگل )

پاسخ : ما هر سه آیتم را بررسی می کنیم و هر هفته گاهی زودتر و گاهی دیرتر با شما به صورت حضوری و تلفنی درباره این موارد صحبت می کنیم ، استقبال کاربران از متون تبلیغاتی شما را بررسی کرده و هربار با اضافه و کم کردن و الهام گرفتن از متون دیگر سعی می کنیم تا تعداد کلیک ها را افزایش دهیم. اگر استقبال کاربران کم باشد این مورد را زودتر به اطلاع شما خواهیم رساند تا در اسرع وقت تصحیحات صورت بگیرد. 2 مورد دیگر نیز مربوط به سایت شما خواهد بود که با آنالیز سایت مشکلات آن را به شما خواهیم گفت و راه حل های پیشنهادی را نیز در اختیارتان قرار می دهیم و شما را تنها نمی گذاریم تا جایی که بالاترین امتیاز ممکن را دریافت کنید. البته از آن جهت که خود گوگل به ما دلیل کم و زیاد شدن امتیاز را به طور صریح نمی گوید ، ما هم تضمینی برای امتیاز 10 نداریم اما معمولا این امتیاز را به راحتی به 7 می رسانیم و بیشتر اوقات امتیاز 8 و 9 را از گوگل دریافت می کنیم.

7- آیا می توانیم برای تبلیغات خود زمان بندی کنیم؟ ( گوگل adwords )

پاسخ : بله ، شما دقیقا می توانید انتخاب کنید چه روزهای در چه ساعاتی تبلیغات شما قرار داده شود.

8- آیا می توانیم برای تبلیغات خود استراتژی داشته باشیم؟ ( گوگل adwords )

پاسخ : بله ، شما می توانید تعریف کنید که لینک اول باشید یا اینکه هر لینکی در صفحه اول. یا اینکه چند درصد کاربران موبایل و کامپیوتر تبلیغ شما را ببینید یا اصلا نبینند و یا چه کشورهایی حق دیدن تبلیغات شما را دارند یا خیر. 

9- اگر یک نفر بارها روی تبلیغات ما کلیک کند چه رخ می دهد؟ از حساب ما پول کسر می شود یا خیر؟ ( هزینه تبلیغات در گوگل )

پاسخ : خیر ، در وحله اول امکان دارد گوگل برای شما هزینه را حساب کند اما بعد از چند دقیقه این کلیک های Fake یا همان قلابی شناسایی می شوند و سریعا هزینه آن به حساب شما عودت داده می شود. حتی اگر کاربرانی با اینترنت های مختلف این کار را انجام بدهند بعد از یک بار احتساب هزینه ، شناسه سخت افزار دستگاه آنها شناسایی شده و این کلیک ها برای دفعه بعدی محاسبه نمی شوند. البته ما نیز ترفندهایی داریم که تا مقدار خیلی زیاد از این اتفاق جلوگیری می کند. 

10- چقدر طول می کشد تا به سودهی برسیم؟ ( هزینه تبلیغات در گوگل )

پاسخ : این مورد بستگی به خدمات شما و استقبال مشتریان از سایت شما دارد ، البته گوگل 6 ماه برای این مورد تا 1 سال در نظر گرفته است اما بعضی از کاربران عزیز ما هفته اول به سودهی رسیدند و برخی بعد از 3 ماه.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

شماره تماس با مشاوره

021-86030084 ( از ساعت 9:00 تا 18:00 )

09127180865 ( در صورت وجود کار فورس ماژور )

شماره کارت جهت واریز

6221-0610-5627-7553

به نام پیمان نوایی

در صورتی که قصد شارژ حسابتان را دارید کافیست مبلغ مورد نظر را کارت به کارت کنید و سپس عکس فیش را به همراه نام شرکتتان ، به شماره موبایل بالا واتس اپ یا تلگرام فرمایید. اکانت واتس اپ ما از ساعت 9 الی 18 همیشه آنلاین می باشد.

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865