کد 920 عکاسی کت چرمی

کد 920 عکاسی کت چرمی : عکاسی البسه و عکاسی پوشاک در دسته های مختلفی جای دارند.

  1. عکاسی از لباس همراه با مدل : مناسب برای کلیه شبکه های اجتماعی و سایت
  2. عکاسی از لباس با پس زمینه اما بدونه مدل : مناسب برای سایت و کلیه سایت های شبکه اجتماعی
  3. عکاسی بدون پس زمینه و یا با پس زمینه ای به رنگ خاص : این نوع عکس ها برای کاتالوگ ها و بروشورها مناسب هستند.

امروزه بیشتر مشتریان نیاز دارند که برای شبکه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام و … محتوا تهیه کنند. یادتان باشد بخاطر وجود رقابت زیاد ، امتیازی که باید برای خود کسب بکنید در دید اول ظاهر عکس ها و محتوای شما است تا مشتری به پیج شما سربزند. انتخاب مدل زیبا ، لباس زیبا ، عکس با کیفیت و … همگی در این موضوع نقش مهمی دارند.

اطلاعات پروژه : کد 920

نوع عکس : عکاسی پوشاک

مجری :خانم زاهدیان

متریال : چرم

نظر مجری طرح : کت زیبا و در عین حال بامزه و خوش عکس البته کمی سخت زیرا شامل چروکهایی بود که کمی ظاهر عکس را متفاوت می کرد. این عکس ها به سفارش مشتری گرفته شده و با اینکه متناسب برای کاتالوگ می باشد اما از سمت مشتری این موضوع تایید نشده و به نظر می آید که برای شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار بگیرد.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام  و کانال های تلگرام ، پینترست و همچنین تولید محتوای سایت. توجه داشته باشید عکس هایی که برای کاتالوگ و چاپ گرفته می شوند قطعا در ظاهر تفاوتهای بیشتری با عکس های شبکه های اجتماعی و سایت ها خواهند داشت. رنگ ها ، کیفیت ، جزئیات و اندازه عکس در عکس های چاپی امر بسیار مهمی است که حتما باید متناسب با محصول نهایی انتخاب شوند.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865