کد 919 عکاسی دستگاه صنعتی

کد 919 عکاسی دستگاه صنعتی : عکاسی از دستگاه های صنعتی چالش های خود را دارد، یک دستگاه در کارگاه یا کارخانه هیچگاه مانند یک جواهر برق نمی زند و این در ذات این دستگاه هاست. روغن کاری ، خاک و همه این کثیفی ها مانع کار شما می شوند و حتی با تمیزکاری هم به صورت قابل قبولی از بین نمی روند. در این عکاسی ها باید فتوگرافر سعی کند به جای از بین بردن این عوامل ، آنها را زیبا جلوه دهد! به علاوه گاهی پیش با انعطاف پذیری خود چالش های اندازه مکان ، پس زمینه ، نور ، فلزات براق و … را حل کند ، در غیر این صورت عکاسی از دستگاه در استودیو با شرایط ایده آل کار خیلی سختی نیست.

اطلاعات پروژه : کد 919

نوع عکس : عکاسی صنعتی دستگاه های بزرگ

مجری : پیمان نوایی

متریال : دستگاه استیل

نظر مجری طرح : عکاسی از دستگاه های بزرگ چالش بسیار سختی است. در مورد این سوژه محدودیت های زیادی وجود داشت ، فضای کم ، نبود نور ، پس زمینه شلوغ ، زمان بسیار کم و عدم فضا برای فاصله گرفتن از سوژه ، کمبود زمان برای تمیز کردن و تزئین کردن دستگاه. اما در نهایت خروجی قابل قبولی بدست آمد. در عکس بالا می توانید عکس خام و ادیت شده را ببینید.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام  و کانال های تلگرام ، پینترست و همچنین تولید محتوای سایت. توجه داشته باشید عکس هایی که برای کاتالوگ و چاپ گرفته می شوند قطعا در ظاهر تفاوتهای بیشتری با عکس های شبکه های اجتماعی و سایت ها خواهند داشت. رنگ ها ، کیفیت ، جزئیات و اندازه عکس در عکس های چاپی امر بسیار مهمی است که حتما باید متناسب با محصول نهایی انتخاب شوند.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865