کد 914 عکاسی دستبند طلا

چگونگی عکاسی با کیفیت از جواهرات، هنوز به صورت راز باقی مانده است. عکاس های حرفه ای در عکاسی از جواهرات، از تکنیک های ساده ای استفاده می کنند که حتی عکاس های آماتور نیز میتوانند برای دستیابی به نتایج شگفت انگیز از آنها بهره ببرند. اصول عکاسی از جواهرات که منجر به  شکل گیری یک عکس خارق العاده از جواهرات معمولی می شود و البته یادتان باشد بکارگیری هر تکنیکی زمانی که راز آن برملا می شود به نظر ساده می آید.

اطلاعات پروژه : کد 914 عکاسی دستبند طلا

نوع عکس : عکاسی جواهر

مجری : پیمان نوایی

متریال : طلا زرد ، برلیان سفید

نظر مجری طرح : یکی از زیباترین عکس های جواهر که اگر روی عکس کلیک کنید  زیبایی آن بیشتر نمایان می شود. ناگفته نماند عکسبرداری از محصولات جواهری سالاری همیشه نتیجه خوبی خواهد داشت جواهرات این فروشگاه بسیار باکیفیت هستند و در عکاسی جلوه بسیار زیبایی از خود نشان می دهند.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کد 914 عکاسی دستبند طلا

در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام  و کانال های تلگرام ، پینترست و همچنین تولید محتوای سایت. توجه داشته باشید عکس هایی که برای کاتالوگ و چاپ گرفته می شوند قطعا در ظاهر تفاوتهای بیشتری با عکس های شبکه های اجتماعی و سایت ها خواهند داشت. رنگ ها ، کیفیت ، جزئیات و اندازه عکس در عکس های چاپی امر بسیار مهمی است که حتما باید متناسب با محصول نهایی انتخاب شوند.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865