کد 913 عکاسی تبلیغاتی

کد 913 عکاسی تبلیغاتی : ساخت عکس های خلاقانه ای که هیچگونه محصول یا جنس فیزیکی در آنها نقش ندارد فقط باید طوری به آن اشاره شود که با یک نگاه پیام کلی عکس به بیننده القا شود. خلاقیت ، کیفیت و قطعا زیبایی در اینگونه عکس ها 50 درصد کار ، مرتبط بودن سوژه و انتقال پیام عکس 50 درصد دیگر را تشکیل می دهد

اطلاعات پروژه :کد 913 عکاسی تبلیغاتی

نوع عکس : عکاسی تبلیغاتی

مجری : پیمان نوایی

نظر مجری طرح : معمولا در این زمینه ها طراحان سایت از عکس های آماده استفاده می کنند و متاسفانه این موضوع همه گیر شده و خلاقیت طراح را از بین برده ، از نظر من شاید این عکس خیلی ساده باشد ولی یک عکس جدید و زیباست که قطعا مورد توجه گوگل قرار می گیرد و در سئو سایت  ثبت پایتخت تاثیر خوبی دارد.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کد 913 عکاسی تبلیغاتی

در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام  و کانال های تلگرام ، پینترست و همچنین تولید محتوای سایت. توجه داشته باشید عکس هایی که برای کاتالوگ و چاپ گرفته می شوند قطعا در ظاهر تفاوتهای بیشتری با عکس های شبکه های اجتماعی و سایت ها خواهند داشت. رنگ ها ، کیفیت ، جزئیات و اندازه عکس در عکس های چاپی امر بسیار مهمی است که حتما باید متناسب با محصول نهایی انتخاب شوند.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865