کد 912 عکاسی مدلینگ

کد 912 عکاسی مدلینگ : در عکاسی مدلینگ فاکتورهای زیادی در زیبایی نقش دارند از جمله : پوز و ژست مانکن ، نورپردازی صحیح ، رنگها ، انتقال منظور و پیام تصویر ، احساس مانکن و بارزترین موضوع تناسب خود مانکن با عکس است. در این نوع عکاسی معمول عکاس تجربه چندانی نیاز ندارد و پوزر و گریمور بار اصلی را به دوش می کشند ، البته این بدان معنی نیست که عکاس هیچ نقشی ندارد ، بلکه فقط نسبت به دیگر دسته های عکاسی صنعتی و تجاری و تبلیغاتی ، شرابط بهتری برای عکاسی وجود دارد.

اطلاعات پروژه :کد 912 عکاسی مدلینگ

نوع عکس : عکاسی مدلینگ

مجری : پیمان نوایی

نظر مجری طرح : عکس بی نقصی است که البته خام است و ادیت لازم دارد. سوژه بسیار عالی برای کاورهای مرتبط می باشد.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کد 912 عکاسی مدلینگ

در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام  و کانال های تلگرام ، پینترست و همچنین تولید محتوای سایت. توجه داشته باشید عکس هایی که برای کاتالوگ و چاپ گرفته می شوند قطعا در ظاهر تفاوتهای بیشتری با عکس های شبکه های اجتماعی و سایت ها خواهند داشت. رنگ ها ، کیفیت ، جزئیات و اندازه عکس در عکس های چاپی امر بسیار مهمی است که حتما باید متناسب با محصول نهایی انتخاب شوند.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865