کد 911 عکاسی دستگاه دربرند روغن

کد 911 عکاسی دستگاه دربرند روغن : عکاسی از دستگاه های صنعتی چالش های خود را دارد، یک دستگاه در کارگاه یا کارخانه هیچگاه مانند یک جواهر برق نمی زند و این در ذات این دستگاه هاست. روغن کاری ، خاک و همه این کثیفی ها مانع کار شما می شوند و حتی با تمیزکاری هم به صورت قابل قبولی از بین نمی روند. در این عکاسی ها باید فتوگرافر سعی کند به جای از بین بردن این عوامل ، آنها را زیبا جلوه دهد! به علاوه گاهی پیش با انعطاف پذیری خود چالش های اندازه مکان ، پس زمینه ، نور ، فلزات براق و … را حل کند ، در غیر این صورت عکاسی از دستگاه در استودیو با شرایط ایده آل کار خیلی سختی نیست.

عکاسی دستگاه دربرند روغن
عکاسی دستگاه دربرند روغن
عکاسی دستگاه دربرند روغن
عکاسی دستگاه دربرند روغن
عکاسی دستگاه دربرند روغن
عکاسی دستگاه دربرند روغن

اطلاعات پروژه : کد 911 عکاسی دستگاه دربرند روغن

نوع عکس : عکاسی صنعتی دستگاه های بزرگ

مجری : پیمان نوایی

متریال : دستگاه استیل

نظر مجری طرح : عکاسی از دستگاه های بزرگ چالش بسیار سختی است اما در این عکس ها بخاطر اینکه فقط جزء کوچکی از عکس در کادر است این چالش گریبانگیر ما نشده و همچنین جلوه بسیار زیبایی از بخش مربوطه به دست آمده است.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کد 911 عکاسی دستگاه دربرند روغن

در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام  و کانال های تلگرام ، پینترست و همچنین تولید محتوای سایت. توجه داشته باشید عکس هایی که برای کاتالوگ و چاپ گرفته می شوند قطعا در ظاهر تفاوتهای بیشتری با عکس های شبکه های اجتماعی و سایت ها خواهند داشت. رنگ ها ، کیفیت ، جزئیات و اندازه عکس در عکس های چاپی امر بسیار مهمی است که حتما باید متناسب با محصول نهایی انتخاب شوند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on reddit
Reddit
Share on email
Email
Share on tumblr
Tumblr
Share on skype
Skype
Share on mix
Mix
Share on print
Print
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x