کد 903 نمونه طرح لوگو

روش عکاسی با کیفیت از جواهرات، هنوز به صورت راز باقی مانده است. عکاس های حرفه ای در عکاسی از جواهرات، از تکنیک های ساده ای استفاده می کنند که حتی عکاس های آماتور نیز میتوانند برای دستیابی به نتایج شگفت انگیز از آنها بهره ببرند. این اصول عکاسی از جواهرات است که منجر به  شکل گیری یک عکس خارق العاده می شود.

اطلاعات پروژه : کد 903 عکس انگشتر طلا

نوع عکس : عکاسی جواهر

مجری : خانم زاهدیان

متریال : طلای زرد – سنگ

نظر مجری طرح : در این عکس نه تنها جواهر از کیفیت بالایی برخوردار است و زیبایی خاصی در  ساخت آن وجود دارد ، رنگ پس زمینه و مدل بسیار خوبی برای آن انتخاب شده است که جلوه بسیار شیک و زیبایی به آن می دهد.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد عکس کد 903 عکس انگشتر طلا

در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و کانال های تلگرام ، پینترست وهمچنین تولید محتوای سایت. توجه داشته باشید عکس هایی که برای کاتالوگ و چاپ گرفته می شوند قطعا در ظاهر تفاوتهای بیشتری با عکس های شبکه های اجتماعی و سایت ها خواهند داشت. رنگ ها ، کیفیت ، جزئیات و اندازه عکس در عکس های چاپی امر بسیار مهمی است که حتما باید متناسب با محصول نهایی انتخاب شوند.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865