کد 801 موشن گرافیگ

موشن گرافیگ به متحرک سازی تصاویر موشن گرافیک می گویند که امروزه کاربرد فراوانی پیدا کرده است. دلیل این محبوبیت 1- قیمت ارزانتر نسبت به فیلم 2- انعطاف بیشتر  3- گیرایی مناسب و همچنین با اینکه به مهارت خاصی نیاز دارد اما امکانات کمتری می طلبد. همچنین می توان موشن گرافیک ها را در وب سایت ها ، تبلیغات تلویزیونی ، نمایشگاه ، شبکه های اجتماعی و هر جای دیگری که به فکرتان می رسد به کار برد.

پخش کننده Aparat

پخش کننده Youtube

اطلاعات پروژه : کد 801 موشن گرافیگ

نوع فیلم : موشن گرافیک

مجری : پیمان نوایی

صدا : پیمان نوایی

رده : معرفی و آموزش خدمات

نظر مجری طرح کد 801 موشن گرافیگ : برای ارائه خدمات هیچ چیز بهتر از ساخت یک موشن گرافیک با کیفیت و ساده نیست ، زیرا نه تنها مشتریان علاقه بیشتری به دیدن اینگونه محتوا را دارند بلکه صدا و تصویر بهتر در ذهنشان نقش بسته و همچنین کیفیت بالای کار اعتماد بیشتری به همراه خودخواهد آورد. در نهایت گوگل امتیاز بسیار بالاتری به اینگونه محتوا می دهد و روی سئو سایت تاثیر فراوانی دارد و همچنین جذب مشتری را بالا می برد.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کد 801 موشن گرافیگ

در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام  و کانال های تلگرام و همچنین تولید محتوای سایت و نمایشگاه . توجه داشته باشید فیلم هایی که برای ویدئو وال و سینما و پروژکتور ساخته می شوند قطعا در ظاهر تفاوتهای بیشتری با فیلم های شبکه های اجتماعی و سایت ها خواهند داشت. رنگ ها ، کیفیت ، جزئیات و اندازه پیکسل ها در فیلم های سینمایی امر بسیار مهمی است که حتما باید متناسب با محصول نهایی انتخاب شوند.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x