Tarheroya

منو سایت

منو سایت

کد 729 نمونه کارت ویزیت کتان : با اینکه جنس کاغذ کارت ویزیت بسیار روی ظاهر و زیبایی آن تاثیر دارد ولی با این حال همیشه یک طرح زیبا روی هر جنسی حرف اول را می زند و بیشتری سهم و امتیاز را به خود نسبت می دهد. مرتبط بودن ظاهر کارت به مطالب روی آن ، کوتاه بودن نوشته ها  ، رنگها ، فونت ها و…  از مهمترین رکن های طراحی یک کارت ویزیت موفق است.

کد 729 نمونه کارت ویزیت کتان
کد 729 نمونه کارت ویزیت کتان

اطلاعات پروژه : نمونه کارت ویزیت کتان آلمان

نوع کارت : کارت ویزیت کتان آلمان

مجری : شاپرک

جنس : کتان

نظر طرح رویا : کارت های ویزیت با جنس کتان ، دارای بافت و بدون روکش می باشند. نوع بافت کاغذ استفاده شده در کارت ویزیت کتان، چه به لحاظ بصری و چه به لحاظ لمس و در دست گرفتن کارت جذابیت و برتری خاصی به این محصول بخشیده است. به علت وجود بافت کاغذ در هنگام چاپ رنگ مانند کاغذ گلاسه روی کار نمی نشیند، به همین دلیل کارهایی که دارای زمینه های روشن و سفید می باشند هنگام چاپ روی کارت ویزیت کتان زیبا می شوند. خاص بودن ظاهر و قیمت چاپ مناسب از ویژگی های مثبت این نوع کارت ها می باشد.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کارت ویزیت کتان آلمان

این نوع کارت ویزیت به علت بافت ریزی که دارد مورد توجه افراد قرار میگیرد و بیشتر مهندسان و دکتران از آن استفاده میکنند . یکی از دلایلی که دکتران طرفدار این نوع کارت هستند این است که قابلیت نوشتن روی ان وجود دارد که برای نوبت دهی به بیماران میتوانند از ان استفاده کنند . یا مهندسان اگر بخواهند اطلاعات اضافی روی ان نوشته و به مشتریان خود بدهند. کارت های کتان  برای مجموعه های ورزشی هم کاربرد فراوان دارد .

این صفحه را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Email
Tumblr
Skype
Mix
Print
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
    0
    کارت شما
    لیست شما خالیستبازگشت به سایت