طرح رویا

کد 710 نمونه کارت ویزیت لمینت

کد 710 نمونه کارت ویزیت لمینت : با اینکه جنس کاغذ کارت ویزیت بسیار روی ظاهر و زیبایی آن تاثیر دارد ولی با این حال همیشه یک طرح زیبا روی هر جنسی حرف اول را می زند و بیشتری سهم و امتیاز را به خود نسبت می دهد. مرتبط بودن ظاهر کارت به مطالب روی آن ، کوتاه بودن نوشته ها  ، رنگها ، فونت ها و…  از مهمترین رکن های طراحی یک کارت ویزیت موفق است.

اطلاعات پروژه : کد 710 نمونه کارت ویزیت لمینت براق

نوع کارت : کارت ویزیت لمینت براق

سایز : 9 در 6 

مجری : شاپرک

جنس : لمینت

نظر طرح رویا : کارت های لمینت از نظر جنس نسبت به کارت دیگر محکم تر هستند. کارت های لمینت مدل های مختلفی دارند که یکی از مدل های آنها مدل براق است. لمینت براق نور را از سطح خود منعکس می کند و ماننده یک لایه سلفونی عمل می کند. به خط و خراش حساس است ولی در کل مقاومت بیشتری نسبت به لمینت مات دارد. از ویژگی های دیگر این نوع کارت ها این است که رنگ در آنها کمی روشن تر و غلیظتر نمایش داده می شود. معمولا این نوع کارت را کسانی انتخاب می کنند که طرح های ساده با رنگ های شاد پسند می کنند.

سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کارت های ویزیت لمینت براق

مناسب برای کارهای آنتیک و لوکس ، فروشگاه های لباس ، لوازم یا شرکت ها. این جنس کارت نه بالاترین کیفیت و ذخامت را دارد تا اینکه کیفیت آن پایین باشد ، کاملا حد نرمال کیفیت را در خود گنجانده است.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865