کد 705 نمونه کارت ویزیت

کد 705 نمونه کارت ویزیت سلفون : با اینکه جنس کاغذ کارت ویزیت بسیار روی ظاهر و زیبایی آن تاثیر دارد ولی با این حال همیشه یک طرح زیبا روی هر جنسی حرف اول را می زند و بیشتری سهم و امتیاز را به خود نسبت می دهد. مرتبط بودن ظاهر کارت به مطالب روی آن ، کوتاه بودن نوشته ها  ، رنگها ، فونت ها و…  از مهمترین رکن های طراحی یک کارت ویزیت موفق است.

اطلاعات پروژه : کد 705 نمونه کارت ویزیت سلفون مات دایره ای

نوع کارت : کارت ویزیت سلفون مات دایره ای

مجری : شاپرک

جنس : سلفون

نظر طرح رویا : کارت ویزیت های جنس سلفون مات مدل های متفاوتی دارند به صورت دور گرد و دور صاف و یکی از مدل های پر طرفدار آن دایره ای است. کارت ویزیت های دایره ای یکی از پر کاربرد ترین و جمع و جورترین کارت های ویزیت به شمار می رود. به دلیل مات بودن  ، بهتر است رنگ های تیره در طراحی این کارت ها استفاده نشود زیرا به دلیل برش گردی که زده می شود احتمال دارد خط سفیدی در زمینه های تیره روی آنها مشخص شود.

سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کد 705 نمونه کارت ویزیت سلفون مات دایره ای

کارت ویزیت دایره ای برای مشاغلی که نیاز به کارت فانتزی دارند استفاده می شود مانند فست فودی ها ، آرایشگران. یکی از کاربرد های دیگر که این کارت ها را خاص کرده است به عنوان اتیکت برای پوشاک از آنها استفاده می شود و فروشندگان لباس زنانه و مردانه و بچه گانه یکی از مشتریان همیشگی این نوع کارت هستند. مورد استفاده  دیگر آن برای شرکت ها یا موسساتی که دارای لوگو دایره ای شکل هستند مانند شرکت های بیمه که با چاپ لوگو روی این کارت ها حرفه و کار خود را در ذهن مشتری هک می کنند.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865