طرح رویا

کد 704 نمونه کارت ویزیت سلفون

کد 704 نمونه کارت ویزیت سلفون : با اینکه جنس کاغذ کارت ویزیت بسیار روی ظاهر و زیبایی آن تاثیر دارد ولی با این حال همیشه یک طرح زیبا روی هر جنسی حرف اول را می زند و بیشتری سهم و امتیاز را به خود نسبت می دهد. مرتبط بودن ظاهر کارت به مطالب روی آن ، کوتاه بودن نوشته ها  ، رنگها ، فونت ها و…  از مهمترین رکن های طراحی یک کارت ویزیت موفق است.

اطلاعات پروژه : کد 704 نمونه کارت های ویزیت سلفون مات طلاکوب دورگرد

نوع کارت : کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب دورگرد

مجری : شاپرک

جنس : سلفون

نظر طرح رویا : این نوع کارت ویزیت ها به علت رنگ طلایی که در آن به کار رفته درخشش چشمگیری دارند که توجه بیشتر مخاطبان را به خود جلب میکنند .کارت های طلاکوب معمولا برای محصولات خاص بکار می روند. در این نوع کارت ها به جای مرکب از ورقه های فویل طلایی استفاده می شود که با کمی حرارت و فشار قالب بر روی کارت چاپ می شوند به همین دلیل دارای برجستگی روی کارت هستند. این نوع کارت ها دارای کیفیت و جنس مرغوبی باید باشند که در زیر فشار قالب خراب نشوند. هزینه چاپ این نوع کارت ها نسبت به کارت های دیگر کمی بالاتر است و زمان چاپ بیشتری نیاز دارند

سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب دورگرد

این نوع کارت ویزیت ها به علت هزینه بیشتری که نسبت به کارت های دیگر دارند معمولا برای کارهای خاص از آنها استفاده می شود که توجه و نظر مخاطب را به خود جلب کند مانند طلا و جواهر فروشی ها یا پارچه فروش ها ، آرایشگران.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865