کد 523 نمونه ساخت ویدئو آموزشی

کد 523 ساخت ویدئو آموزشی : تیزر یک روش کاملا حرفه ای برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی ، رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می باشد.تیزر تبلیغاتی به رفتاری گفته میشود که با کامل نشان دادن ویا کاملا نگفتن حرفی در فرد مقابل کنجکاوی ایجاد کند و او را به فکر فرو ببرد. امروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه ای تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و تأثیر گذاری بر مردم شده اند.شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازار های امروزه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برندی موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه ها پیام خود را از طریق تبلیغات به مخاطبین انتقال دهد.
منبع: وبسایت زاگرس فیلم 

اطلاعات پروژه : کد 523

موفقیت : موفق

مجری : طرح رویا – پیمان نوایی

نظر طرح رویا : کلا فیلم های آموزشی 2 رکن اصلی دارند ، 1- پربار بودن ، 2- جذاب بودن . البته در تمامی ویدئوها نمی توان این دو رکن را رعایت کرد اما باید سعی برآن باشد که تا می توانید فیلم های خود را طوری تهیه کنیم تا کاربر از دیدن آنها لذت ببرد. در این ویدئو سعی کردیم با استفاده از گربه ای به نام قندی جذابیت فیلم را بیشتر کنیم و همچنین طوری آموزش دهیم که کاربر راحت متوجه شود و پیشنیاز ها را به راحتی دانلود کند. یادتان باشد هیچوقت برای ساختن یک فیلم باعث اذیت و آزار حیوانات نشوید.

تجهیزات استفاده شده : 

  1. استبلایزر Ronin SC
  2. میکروفون خازنی
  3. دوربین DSLR 
  4. لنز F1.8
  5. سه پایه

تماس و سفارش : برای سفارش ساخت و تدوین ویدئو ، شما کاربران عزیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر آنچه که در ذهنتان می گذرد با ما در میان بگذارید. تمامی تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865