کد 516 نمونه ویدئو انگیزشی

کد 516 نمونه ویدئو انگیزشی : تیزر یک روش کاملا حرفه ای برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی ، رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می باشد.تیزر تبلیغاتی به رفتاری گفته میشود که با کامل نشان دادن ویا کاملا نگفتن حرفی در فرد مقابل کنجکاوی ایجاد کند و او را به فکر فرو ببرد. امروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه ای تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و تأثیر گذاری بر مردم شده اند.شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازار های امروزه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برندی موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه ها پیام خود را از طریق تبلیغات به مخاطبین انتقال دهد.
منبع: وبسایت زاگرس فیلم 

اطلاعات پروژه : کد 516

موفقیت : موفق

مجری : طرح رویا – پیمان نوایی

نظر طرح رویا : ویدئو فوق العاده زیبا و تاثیر گذار و انگیزشی ساخته شده از صحبت های استاد فقیهی که در مکانی عمومی گرفته شده . از چالش های این ویدئو رفتار و حس انتقال مطلب توسط گوینده بود که ایشان ایم کار را بدون هماهنگی و هیچ دخالتی به نحو احسنت انجام دادند و همچنین نور و صدابرداری بود که خوداروشکر با تجهیزات مناسب تمامی این چالش ها پشت سر ذاشته شدند.

تجهیزات استفاده شده : 

  1. دوربین DSLR
  2. لنز f1.8
  3. استبلایزر ronin sc
  4. ریکورد zoom
  5. میکروفون saramonic

تماس و سفارش : برای سفارش ساخت و تدوین ویدئو ، شما کاربران عزیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر آنچه که در ذهنتان می گذرد با ما در میان بگذارید. تمامی تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865