کد 511 تیزر تبلیغاتی ثبت شرکتها

کد 511 نمونه تیزر تبلیغاتی ثبت شرکتها : تیزر یک روش کاملا حرفه ای برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی ، رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می باشد.تیزر تبلیغاتی به رفتاری گفته میشود که با کامل نشان دادن ویا کاملا نگفتن حرفی در فرد مقابل کنجکاوی ایجاد کند و او را به فکر فرو ببرد. امروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه ای تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و تأثیر گذاری بر مردم شده اند.شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازار های امروزه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برندی موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه ها پیام خود را از طریق تبلیغات به مخاطبین انتقال دهد.
منبع: وبسایت زاگرس فیلم 

اطلاعات پروژه : کد 511

موفقیت : موفق

مجری : طرح رویا – پیمان نوایی

نظر طرح رویا : ویدئویی ساده در عین حال کارشده ، با کیفیت تصویر و صدای عالی جهت تولید محتوای شبکه های اجتماعی و تبلیغات. البته از لحاظ محتوا تولید شده به مشتریان عزیزمان پیشنهادات جدیدی و موثرتری هم داریم اما محتوای این ویدئو تصمیم هیات مدیره محترم شرکت بود که بسیار جذاب و حرفه ای اتخاذ شد.

  1. تجهیزات استفاده شده : دوربین DSLR
  2. لنز نرمال 18 – 55
  3. سه پایه
  4. ریکوردر Zoom
  5. میکروفون خازنی

تماس و سفارش : برای سفارش ساخت و تدوین ویدئو ، شما کاربران عزیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر آنچه که در ذهنتان می گذرد با ما در میان بگذارید. تمامی تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865