کد 508 تیزر تبلیغاتی آتش نشانی

کد 508 تیزر تبلیغاتی آتش نشانی : تیزر یک روش کاملا حرفه ای برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی ، رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می باشد.تیزر تبلیغاتی به رفتاری گفته میشود که با کامل نشان دادن ویا کاملا نگفتن حرفی در فرد مقابل کنجکاوی ایجاد کند و او را به فکر فرو ببرد. امروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه ای تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و تأثیر گذاری بر مردم شده اند.شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازار های امروزه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برندی موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه ها پیام خود را از طریق تبلیغات به مخاطبین انتقال دهد.
منبع: وبسایت زاگرس فیلم 

اطلاعات پروژه : کد 508

موفقیت : موفق

مجری : طرح رویا – پیمان نوایی

نظر طرح رویا : در این ویدئو خیلی ساده و کوتاه با امکانات محدود و استفاده از برخی عکس های آماده و ترکیب آنها با ویدئوهای تهیه شده توسط گروه ، معرفی یک مجموعه آموزشی میسر شده است. این نوع کلیپها شباهت زیادی به کلیپهای مصاحبه ای دارند.گرچه کیفیت رنگ و نور در این کلیپ به حد مطلوبی نرسیده است.

  1. تجهیزات استفاده شده : دوربین DSLR
  2. لنز نرمال 18-55
  3. سه پایه

تماس و سفارش : برای سفارش ساخت و تدوین ویدئو ، شما کاربران عزیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر آنچه که در ذهنتان می گذرد با ما در میان بگذارید. تمامی تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865