کد 507 تیزر روانشناسی

کد 507 تیزر روانشناسی : تیزر یک روش کاملا حرفه ای برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی ، رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می باشد.تیزر تبلیغاتی به رفتاری گفته میشود که با کامل نشان دادن ویا کاملا نگفتن حرفی در فرد مقابل کنجکاوی ایجاد کند و او را به فکر فرو ببرد. امروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه ای تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و تأثیر گذاری بر مردم شده اند.شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازار های امروزه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برندی موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه ها پیام خود را از طریق تبلیغات به مخاطبین انتقال دهد.
منبع: وبسایت زاگرس فیلم 

اطلاعات پروژه : کد 507

موفقیت : ناموفق

مجری : طرح رویا – پیمان نوایی

نظر طرح رویا : فیلمبرداری به اضافه عکاسی و ساخت کاور اون هم در شب و در فضای کوچیک و کم نور یک چالش بزرگی در این پروژه بود. اینکه باید عکس گرفته می شد ولی فلش زده نمی شد زیرا رنگ ها در اون فضا بسیار تحت تاثیر نور بودند و یا اینکه فیلمبرداری می شد اما این اولین بار بود که لوکیشن توسط فیملبردار  رویت می شد و یا اینکه در سفارش این موسسه خوش نام ، قالب به همین صورت مد نظر بود همگی از سختی های این پروژه بود که خداروشکر بدون هیچ کم و کاستی انجام شد. متاسفانه این فیلم توسط این موسسه مورد قبول نبود البته گمان نمی شود مشکل کیفیت بوده باشد ، مشکل از لحاظ اجرا و شاید زمان به وجود آمد. امیدواریم بازهم در آینده افتخار همکاری مجدد با این کلینیک بزرگ را داشته باشیم.

  1. تجهیزات استفاده شده : دوربین DSLR
  2. لنز نرمال 18-140
  3.  – لنز f1.8 – 50
  4. سه پایه
  5. استبلایزر ronin sc
  6. 3 عدد فلش و نور مدلینگ
  7. تجهیزات عکاسی
  8. نور دینامیک

تماس و سفارش : برای سفارش ساخت و تدوین ویدئو ، شما کاربران عزیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر آنچه که در ذهنتان می گذرد با ما در میان بگذارید. تمامی تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865