کد 506 تیزر تبلیغاتی رئال

کد 506 تیزر تبلیغاتی رئال : تیزر یک روش کاملا حرفه ای برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی ، رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می باشد.تیزر تبلیغاتی به رفتاری گفته میشود که با کامل نشان دادن ویا کاملا نگفتن حرفی در فرد مقابل کنجکاوی ایجاد کند و او را به فکر فرو ببرد. امروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه ای تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و تأثیر گذاری بر مردم شده اند.شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازار های امروزه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برندی موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه ها پیام خود را از طریق تبلیغات به مخاطبین انتقال دهد.
منبع: وبسایت زاگرس فیلم 

پخش کننده آپارات

پخش کننده یوتیوب

اطلاعات پروژه : کد 506

موفقیت : ناموفق

مجری : طرح رویا – پیمان نوایی

نظر طرح رویا : فیمبرداری در کارگاهای صنعتی یکی از جذابترین انواع فیلمبردای ها می باشد. گرچه ممکن است نور نامناسب ، شلوغی و مهمتر از همه اینکه شما فقط یک بار وقت دارید تا یک صحنه زیبا را ثبت کنید چالش عظیمی باشد اما چیزی که در این نوع پروژه ها زیاد است ، صحنه های جذاب و زیباست. متاسفانه مشتری عزیز و محترم این پروژه ، آهنگ و موسقی و سبک تدوین را پسند نکردند و افتخار اینکه باردیگر به صورت رایگان این پروژه ادیت شود به دلیل کمبود زمان و دردست بودن پروژه دیگر نسیب ما نشد.

  1. تجهیزات استفاده شده : دوربین DSLR
  2. لنز نرمال 18 – 55
  3. سه پایه

تماس و سفارش : برای سفارش ساخت و تدوین ویدئو ، شما کاربران عزیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر آنچه که در ذهنتان می گذرد با ما در میان بگذارید. تمامی تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x