Tarheroya

منو سایت

منو سایت

کد 504 نمونه ویدئوی تبلیغاتی و آموزشی

نمونه ویدئوی تبلیغاتی و آموزشی : تیزر یک روش کاملا حرفه ای برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی ، رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می باشد.تیزر تبلیغاتی به رفتاری گفته میشود که با کامل نشان دادن ویا کاملا نگفتن حرفی در فرد مقابل کنجکاوی ایجاد کند و او را به فکر فرو ببرد. امروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه ای تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و تأثیر گذاری بر مردم شده اند.شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازار های امروزه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برندی موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه ها پیام خود را از طریق تبلیغات به مخاطبین انتقال دهد.
منبع: وبسایت زاگرس فیلم 

پخش کننده آپارات

پخش کننده یوتیوب

اطلاعات پروژه : کد 504 نمونه ویدئوی تبلیغاتی و آموزشی

موفقیت : موفق

مجری : طرح رویا – پیمان نوایی

نظر طرح رویا : فیلمبرداری در محیطهای کوچک اداری و یا محیطهایی که از نظر نور و فضا محدودیت وجود دارد می تواند چالش بزرگی در ساخت فیلم به وجود آورد اما خداروشکر با تجربه و تجهیزاتی که در اختیار ما هست این مشکلات دیگر سد راه ما نخواهند شد و در نهایت تیزر با کیفیت و کاربردی در رابطه با موضوع رتبه بندی شرکتها و گرید تولید کردیم.

 1. تجهیزات استفاده شده : دوربین DSLR
 2. لنز f1.8 50mm
 3. استبلایزر Ronin SC
 4. ریکوردر Zoom
 5. Mic Saramonic
 6. سه پایه

تماس و سفارش : برای سفارش ساخت و تدوین ویدئو ، شما کاربران عزیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر آنچه که در ذهنتان می گذرد با ما در میان بگذارید. تمامی تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

0
  0
  کارت شما
  لیست شما خالیستبازگشت به سایت