کد 319 نمونه طرح لوگو

کد 319 نمونه طرح لوگو : نشان‌واره یا لوگو یا آرم عنصری گرافیکی از علائم دیداری است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا با اشکال تصویری به صورت ویژه (و نه الزاماً خوانا) چیده شده‌ است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه دیگر متفاوت باشد. نشان‌واره طرحی ملموس و متمایز برای نمایاندن یک مجموعه، کالا یا سرویس مشخص است که در کنار اشاره به برخی مفاهیم، گاهی ویژگی‌ها و هویت یک سازمان یا کالا را نیز بازمی‌نمایاند. منبع

اطلاعات پروژه : کد 319

موفقیت : موفق

مجری : طرح رویا – پیمان نوایی

نظر طرح رویا : آراریل نام فرشته ای است که انسان ها را از گمراهی نجات می دهد البته در افسانه ها. Arariel_IT نیز بر همین اساس نام گذاری شده است و در لوگو آن IT نماد فناوری اطلاعات و بالهای آن نماد فرشته می باشد. ترکیب این دو اسم و طرح لوگو بسیار جلوه مناسبی را ایجاد کرده زیبا هم بدون نام آن می توان از لوگو استفاده کرد و هم همراه با نام کانال ، پس به خوبی در طرح های ثانویه جای می گیرد.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865