کد 303 نمونه طرح لوگو

تعریف کد 303 نمونه طرح لوگو : نشان‌واره یا لوگو یا آرم عنصری گرافیکی از علائم دیداری است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا با اشکال تصویری به صورت ویژه (و نه الزاماً خوانا) چیده شده‌ است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه دیگر متفاوت باشد. نشان‌واره طرحی ملموس و متمایز برای نمایاندن یک مجموعه، کالا یا سرویس مشخص است که در کنار اشاره به برخی مفاهیم، گاهی ویژگی‌ها و هویت یک سازمان یا کالا را نیز بازمی‌نمایاند. منبع

اطلاعات پروژه : کد 303

موفقیت : موفق

مجری : طرح رویا

نظر مشتری : مثبت

نظر طرح رویا : طرح اولیه این لوگو برگرفته از جواهری سالاری می باشد و چون این برند بخودی خود معروف بوده و نماد جواهرات با کیفیت را از آن خود کرده ، برای ساخت لوگو زیر مجموعه ای از این گالری ، طرح را با کمی تغییر و تلفیق با نام شخص راه اندازی کننده زیر مجموعه ، بال و پرداده و به شکل جدیدی درآوردیم. سادگی این طرح باعث شده که به راحتی در تمامی طرح های ثانویه ماننده وبسایت ، کارت ویزیت ، بیلبرد ، فاکتور ، سررسید و … به راحتی گنجانده شوده و جلوه زیبایی از خود به وجود آورد. برای مثال می توانید در زیر عکس کارت ویزیت این طرح را مشاهده کنید :

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865