Tarheroya

منو سایت

منو سایت

کد 302 نمونه ویرایش لوگو : نشان‌واره یا لوگو یا آرم عنصری گرافیکی از علائم دیداری است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا با اشکال تصویری به صورت ویژه (و نه الزاماً خوانا) چیده شده‌ است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه دیگر متفاوت باشد. نشان‌واره طرحی ملموس و متمایز برای نمایاندن یک مجموعه، کالا یا سرویس مشخص است که در کنار اشاره به برخی مفاهیم، گاهی ویژگی‌ها و هویت یک سازمان یا کالا را نیز بازمی‌نمایاند. منبع

قابل توجه شما عزیزان منظور از ویرایش طرح ، رساندن کیفیت به حد مطلوب و طراحی مجدد و تولید فایل لایه باز همان طرح است ، با عنایت به اینکه طرح اولیه توسط مشتری تحویل داده شده است.

طرح اولیه

طرح ویرایش شده

طرح متحرک

اطلاعات پروژه : کد 302

موفقیت : موفق

مجری : طرح رویا

رضایت مشتری : مثبت

نظر طرح رویا : بیشتر لوگوهای تحویل داده شده به ما برای طراحی سایت و دیگر خدمات کیفیت پایینی دارند و فایل لایه باز آنها موجود نمی باشد عموما مشتری اذهان می دارد که لوگو در گذشته دور طراحی شده و فایل لایه باز آن موجود نمی باشد و نیاز به بازطراحی دارد. لوگو بالا در ابتدا همخوانی چندانی با سایت نداشته و همچنین از کیفیت پایینی برخوردار بود. بعد از بازطراحی و تولید فایل لایه باز ، یک ورژن متحرک برای لودیگ صفحه سایت نیز برای این لوگو ساخته شد. البته تغییرات کوچکی هم بنا به سفارش مشتری به لوگو داده شد که برای ورژن فارسی آن جلوه زیبایی به وجود آورد.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Email
Tumblr
Skype
Mix
Print
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
    0
    کارت شما
    لیست شما خالیستبازگشت به سایت