کد 301 نمونه طرح لوگو

تعریف کد 301 نمونه طرح لوگو : نشان‌واره یا لوگو یا آرم عنصری گرافیکی از علائم دیداری است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا با اشکال تصویری به صورت ویژه (و نه الزاماً خوانا) چیده شده‌ است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه دیگر متفاوت باشد. نشان‌واره طرحی ملموس و متمایز برای نمایاندن یک مجموعه، کالا یا سرویس مشخص است که در کنار اشاره به برخی مفاهیم، گاهی ویژگی‌ها و هویت یک سازمان یا کالا را نیز بازمی‌نمایاند. منبع

اطلاعات پروژه : کد 301

موفقیت : متاسفانه توسط مشتری رد شد

مجری : طرح رویا

دلیل رد پروژه : نامعلوم

نظر طرح رویا : این طرح برای نماد یک ساختمان مسکونی سفارش داده شده بود و قرار بود برای سردر ورودی وشیشه های درب های شیشه ای هکاکی شود. از نظر ظاهری ، نماد گل نشان دهنده کلمه گل و نام آن به صورت نوشتاری در لگو گنجانده شده و به جای واژه ” ه ” از نماد یک ساختمان برای القای محل کاربرد لوگو استفاده شده است. چون لوگو به صورت بیضوی سفارش داده شده بود و همچنین نام لاتین آن هم مورد تقاضا بود در قسمت فوقانی محیط آن نام لاتین قرار داده شده است. اگر از سلیقه ای بودن فونت ها بگذریم ، به نظر طرح کامل و ساده ای می آید که همه جا کاربرد دارد ولی متاسفانه توسط مشتری پسند نشده و به زودی در فروشگاه آنلاین برای به فروش رسیدن قرار داده می شود.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865