Tarheroya

اطلاعات پروژه : کد 706 نمونه کارت ویزیت لمینت مات طرح موج

نوع کارت : کارت ویزیت لمینت مات طرح موج

مجری : شاپرک

جنس : لمینت

نظر طرح رویا :

کارت های لمینت از نظر جنس نسبت به کارت دیگر محکم تر هستند. کارت های لمینت مدل های مختلفی دارند که یکی از مدل های خاص و زیبای آنها مدل طرح موج است. مدل طرح موج دارای برشی خاص و متفاوت است که هم ویژگی های کارت ویزیت دور صاف و هم ویژگی های کارت ویزیت دور گرد را دارد . بدین صورت که دو گوشه آن به صورت ضربدری گرد و دو گوشه دیگر آن صاف هستند .در ضمن ضخامت این کارت ها نسبت به کارت های دیگر بیشتر است که همین امر موجب زیبایی این نوع کارت ها شده است.کارت های جنس لمینت نسبت به کارت های دیگر مدت زمان بیشتری را برای چاپ نیاز دارند و هزینه طرح موج کمی بیشتر از مدل های دیگر لمینت می باشد. نمونه ای از کارت ویزیت لمینت طرح موج را در عکس بالا می توانید مشاهده کنید. 

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کارت های ویزیت لمینت مات طرح موج

این نوع کارت ویزیت ها به علت ضخامت بالا و جنس لمینت که دارند در برابر شکنندگی و آب مقاوم بوده و خراب نمی شوند و بیشتر برای مشاغلی مانند گل فروشان و مبل فروشان آتلیه های عکاسی و غیره استفاده می کنند.کارت های لمینت طرح موج  به خاطر شکل متفاوت و زیبایی که دارند بیشتر مورد توجه مشتریان قرار می گیرد.

لینک های تبلیغاتی این پست

هزینه ثبت شرکت

ثبت پایتخت

ارائه دهنده کلیه خدمات ثبتی شرکت ها به صورت فوری و با کمترین هزینه
لیست هزینه ها

آموزش کامپیوتر

آراریل کامپیوتر

آموزش ترفندهای کامپیوتر به صورت فیلم های کوتاه در شبکه اجنماعی اینستاگرام
آموزش کامپیوتر

عکاسی جواهر

طرح رویا

نمونه عکاسی جواهر با کیفیت بالا - عکاسی ماکرو با هزینه مناسب
عکاسی جواهر

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865