Tarheroya

اطلاعات پروژه : کد 701 نمونه کارت ویزیت سلفون مات مخملی دورصاف

نوع کارت : سلفون مات مخملی دورصاف

مجری : شاپرک

جنس : سلفون

نظر طرح رویا : کارت های ویزیت با جنس سلفون ، دارای ضخامت کم و انعطافپذیری بالایی می باشند که البته جنس سلفون در بازار فراوان است و برای همین ممکن است از لحاظ جنس و ضخامت برای مخاطبین زیاد جذاب نباشند و جنس های ضخیم و اوس و قوس دار بیشتر ترجیح داده شوند ، اما در مواردی بهتر است از این کارت استفاده شود و البته لازم به ذکر است که نوع مخملی این کارت بسیار جنس زیبایی خواهد داشت و در بازار افراد کمتری از آن استفاده می کنند. این جنس هزینه چاپ پایین تری دارد و تحویل آن نسبتا سریع خواهد بود.

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کارت ویزیت سلفون مات مخملی دورصاف

این نوع کارت ویزیت به علت مقاوت در برابر رطوبت و گرد و غبار و البته قیمت مناسب در فروشگاه های ( میوه و تره بار ، مغازه ، پوشاک و … ) طرفداران زیادی دارد و البته نوع مخملی آن برای فروشگاه های پوشاک کودکان و لوازم زنانه بسیار زیباتر و مناسبتر می باشد. این کارت به علت وجود یک لایه سلفون قابلیت پشت نویسی ندارد و همچنین برای کارهای شرکتی ، طراحان و مهندسان پیشنهاد نمی شود و بیشتر برای تبلیغات کالاهای ارزان قیمت استفاده می شود.

به این پست چند ستاره می دهید؟

[kkstarratings]

لینک های تبلیغاتی این پست

اخذ رتبه 5 پیمانکاری

ثبت پایتخت

ارائه دهنده کلیه خدمات ثبتی شرکت ها به صورت فوری و با کمترین هزینه
رتبه 5 پیماکاری

آموزش کامپیوتر

آراریل کامپیوتر

آموزش ترفندهای کامپیوتر به صورت فیلم های کوتاه در شبکه اجنماعی اینستاگرام
آموزش کامپیوتر

عکاسی جواهر

طرح رویا

نمونه عکاسی جواهر با کیفیت بالا - عکاسی ماکرو با هزینه مناسب
عکاسی جواهر

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865