Tarheroya

اطلاعات پروژه : کد 702 نمونه کارت ویزیت سلفون مات مخملی دور صاف

نوع کارت : سلفون مات مخملی دور صاف

مجری : شاپرک

جنس : سلفون

نظر مجری طرح :این نوع کارت دارای انعطاف پذیری و ضخامت مناسبی می باشد که همین ویژگی یک حسن خوب برای این دسته از کارت ها به حساب می آید که به راحتی در کیف پول یا جاکارتی قرار میگیرند و جنس مخملی آن به علت خاص بودن کمتر دیده شده و توجه افراد خاص پسند را به خود جلب میکند که شما با توجه به زمینه کاری خود و مخاطبین مورد نظرتان میتوانید با استفاده از این جنس کارت توجه آنها را به خدمات خود جلب کنید. در ضمن این کارت در تعداد بالا هم از نظر هزینه چاپ به صرفه تر از جنس های مشابه است. 

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کارت ویزیت سلفون مات مخملی دور صاف

این نوع کارت ویزیت به علت مقاوت در برابر رطوبت و گرد و غبار و البته قیمت مناسب در فروشگاه های بزرگ طرفداران زیادی دارد و البته نوع مخملی آن برای فروشگاه های پوشاک کودکان و لوازم زنانه بسیار زیباتر و مناسبتر می باشد. این کارت به علت وجود یک لایه سلفون قابلیت پشت نویسی ندارد و همچنین برای کارهای شرکتی ، طراحان و مهندسان پیشنهاد نمی شود و بیشتر برای تبلیغات  ارزان قیمت استفاده می شود.

به این پست چند ستاره می دهید؟

[kkstarratings]

لینک های تبلیغاتی این پست

هزینه ثبت شرکت

ثبت پایتخت

ارائه دهنده کلیه خدمات ثبتی شرکت ها به صورت فوری و با کمترین هزینه
لیست هزینه ها

آموزش کامپیوتر

آراریل کامپیوتر

آموزش ترفندهای کامپیوتر به صورت فیلم های کوتاه در شبکه اجنماعی اینستاگرام
آموزش کامپیوتر

عکاسی جواهر

طرح رویا

نمونه عکاسی جواهر با کیفیت بالا - عکاسی ماکرو با هزینه مناسب
عکاسی جواهر

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865