Tarheroya

اطلاعات پروژه : کد 703 نمونه کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب دور گرد

نوع کارت : سلفون مات طلا کوب دور گرد

مجری : شاپرک

جنس : سلفون

نظر طرح رویا : این نوع کارت ویزیت ها به علت رنگ طلایی که در آن به کار رفته درخشش چشمگیری دارند که توجه بیشتر مخاطبان را به خود جلب میکنند .کارت های طلاکوب معمولا برای محصولات خاص بکار می روند. در این نوع کارت ها به جای مرکب از ورقه های فویل طلایی استفاده می شود که با کمی حرارت و فشار قالب بر روی کارت چاپ می شوند و به همین دلیل دارای برجستگی روی کارت هستند. این نوع کارت ها دارای کیفیت و جنس مرغوبی باید باشند که در زیر فشار قالب خراب نشوند. هزینه چاپ این نوع کارت ها نسبت به کارت های دیگر کمی بالاتر است و زمان چاپ بیشتری نیاز دارند

تماس با ما برای سفارش : ما برای تمامی سلیقه ها روش های تماس متفاوتی قرار دادیم. شما دوستان عزیز می توانید از طریق بخش تماس با ما ، به صورت مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید یا از طریق فرم مربوطه مراحل ثبت سفارش خود را کامل کنید.

محل کاربرد کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب دور گرد

این نوع کارت ویزیت به علت هزینه متفاوتی که نسبت به کارت های دیگر دارند معمولا برای کارهای خاص از آنها استفاده می شود که توجه و نظر مخاطب را به خود جلب کند مانند طلا و جواهر فروشی ها چون رنگ طلایی هم در آنها بکار رفته بیشتر مورد توجه این صنف قرار می گیرد . یا پارچه فروش ها ، آرایشگران و مشاغلی که کارهای خاص و ویژه انجام میدهند و باید مورد توجه قرار بگیرند.

به این پست چند ستاره می دهید؟

[kkstarratings]

لینک های تبلیغاتی این پست

ثبت کد اقتصادی

ثبت پایتخت

دریافت کد اقتصادی VIP و معمولی فقط در 3 روز کاری با نازلترین قیمت
کد اقتصادی

آموزش کامپیوتر

آراریل کامپیوتر

آموزش ترفندهای کامپیوتر به صورت فیلم های کوتاه در شبکه اجنماعی اینستاگرام
آموزش کامپیوتر

عکاسی جواهر

طرح رویا

نمونه عکاسی جواهر با کیفیت بالا - عکاسی ماکرو با هزینه مناسب
عکاسی جواهر

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865