طرح رویا

نمونه طرحهای کارت ویزیت سایت طرح رویا

توضیحات مختصر ( نمونه طرحهای کارت ویزیت ) : کارت ویزیت ابزاریست که برای معرفی خود یا حرفه یا خدمات و برقراری ارتباط با دیگران از آن استفاده می شود. پس باید به این نکته دقت داشته باشیم که کارت ویزیت نشانه هویت و شخصیت کاری شماست. با ارائه یک کارت زیبا، شیک و با جنسی مرغوب میتوانید اعتبار بیشتری را برای خود کسب کنید. در سایت ویکی پدیا نیز تعریف کاملی از کارت ویزیت آورده شده است.

چه فرقی بین کارت ویزیت حرفه ای و معمولی هست؟

بگذارید با یک مثال یادتان بیاورم، وقتی که وارد یک فروشگاه می شوید و جنسی را برای اولین بار می بینید که چندین مارک دارد، قطعا برند و مارکی را انتخاب می کنید که شکیل تر است. در طراحی کارت ویزیت این موضوع به همین شکل مطرح است اما بسیار حساستر. وقتی مشتری کارت ویزیت شما را ببینید در درجه اول نتیجه می گیرد که چه میزان دقت و اهمیت در کار شما وجود خواهد داشت. کسی که کارت ویزیت خود را با دقت زیادی طراحی و انتخاب می کند، قطعا خدمات خود را نیز، با کیفیت بالایی ارائه خواهد داد.

کارت ویزیت ها به هم چه تفاوت هایی دارند؟

کارت ویزیت ها علاوه بر طرح ، در جنس و برش و زمان چاپ با هم تفاوت دارند. در بخش خدمات اطلاعات کامل درباره طراحی و چاپ و جنس های مختلف کارتهای ویزیت قرار داده شده است.

خدمات طرح رویا در رابطه با طراحی کارت ویزیت چیست؟

ما در طرح رویا در کنار شما هستیم و سعی بر آن داریم تا بهترین کیفیت خدمات را به شما عرضه کنیم. ناگفته نماند که کیفیت و استقبال از کار شما مشتریان گرامی برای ما به دو جهت بسیار حائز اهمیت است :

  • اول اینکه ما به فکر همکاری بلند مدت با شما هستیم
  • دوم اینکه نمونه کار شما تبدیل به نمونه کار ما و در نتیجه اعتبار مجموعه ما خواهد شد.

پس کیفیت و رضایت در کار شما برای ما حیاتی است.

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865