طرح رویا

نمونه طراحی لوگو - طرح رویا

توضیحات کوتاه بخش نمونه لوگو : لوگو طرحیست که به عنوان نماد یک مجموعه شناخته می شود و باید چکیده ای از کار و هدف آن مجموعه را در دل خود داشته باشد. این طرح ساده اما در عمل ایده ای خلق شده از یک طراحیست که خود را در شرایط کاری مجموعه متقاضی قرار داده و با اشکال برداری طرحی را به وجود می آورد که در عین زیبایی ، ویژگی هایی هم در دل خود جای می دهد که شاید در نگاه اول مهم نباشد ولی به جراُت می توان گفت می تواند نقش اول را در جذب ، بازی می کند.

ویژگی های یک طرح خوب چیست؟

 ویژگی هایی مثل :

  • سازگاری در کارت ویزیت
  • سازگاری در سربرگ
  • سازگاری با سایت
  • سازگاری برای بیلبوردها
  • سازگاری برای ساخت تیزرها
  • و …

همچنین میزان القای پیام لوگو به بیننده بسیار مهم است. به یاد داشته باشید منظور از سازگاری همان نشست زیبای لوگو شما در تمامی این پروژه هاست و چون طرح رویا تمامی این پروژه ها را تحت پوشش خود قرار می دهد ، تجربه برد و باخت خوبی در زمینه طراحی این گونه لوگوها دارد. ( نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید

در طراحی لوگو اشتباه نکنید که تغییر آن خیلی سخت است

همانطور که در متن بالا به صورت خلاصه توضیح داده شد ، بعد از اتمام طراحی لوگو ، شما قصد استفاده از این طرح را دارید و اگر موارد کلیدی رعایت نشود و از لوگو خود راضی نباشید ، این طرح به خوبی با طرح های دیگر سازگار نمی شود و تغییر آن نیز نتیجه منفی برای شما خواهد داشت.

خدمات طرح رویا در رابطه با طراحی لوگو چیست؟

ما در طرح رویا در کنار شما هستیم و سعی بر آن داریم تا بهترین کیفیت خدمات را به شما عرضه کنیم. ناگفته نماند که کیفیت و استقبال از کار شما مشتریان گرامی برای ما به دو جهت بسیار حائز اهمیت است ، اول اینکه ما به فکر همکاری بلند مدت با شما هستیم و دوم اینکه نمونه کار شما تبدیل به نمونه کار ما و در نتیجه اعتبار مجموعه ما خواهد شد ،  پس اهمیت کار شما برای ما حیاتی است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865