کد 501 نمونه تیزر تبلیغاتی

کد 501 نمونه تیزر تبلیغاتی : تیزر یک روش کاملا حرفه ای برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی ، رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می باشد.تیزر تبلیغاتی به رفتاری گفته میشود که با کامل نشان دادن ویا کاملا نگفتن حرفی در فرد مقابل کنجکاوی ایجاد کند و او را به فکر فرو ببرد. امروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه ای تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و تأثیر گذاری بر مردم شده اند.شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازار های امروزه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برندی موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه ها پیام خود را از طریق تبلیغات به مخاطبین انتقال دهد.
منبع: وبسایت زاگرس فیلم 

پخش کننده آپارات

پخش کننده یوتیوب

اطلاعات پروژه : کد 501

موفقیت : موفق

مجری : طرح رویا – پیمان نوایی

نظر طرح رویا : یک مصاحبه ساده و با کیفیت بالا که موارد کوتاهی از خدمات شرکت را بیان می کند. در این مصاحبه نحوه بیان ، متن و گوینده  توسط مدیران شرکت انتخاب شد و فیلمبرداری و صدابرداری و زوایا و در کل قسمت فنی توسط طرح رویا مدیریت شد. در کل یک تصویر با کیفیت با صدایی عالی از این متن ضبط شد که می توان از آن به عنوان محتوا برای استفاده در شبکه های اجتماعی ، سایت و تبلیغات کوتاه استفاده کرد.

  1. تجهیزات استفاده شده : دوربین DSLR
  2. لنز نرمال 18-55
  3. ریکوردر Zoom
  4. Mic Saramonic
  5. سه پایه

تماس و سفارش : برای سفارش ساخت و تدوین ویدئو ، شما کاربران عزیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر آنچه که در ذهنتان می گذرد با ما در میان بگذارید. تمامی تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x