کد 503 نمونه فیلمبرداری و تدوین

نمونه فیلمبرداری و تدوین : تیزر یک روش کاملا حرفه ای برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی ، رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می باشد.تیزر تبلیغاتی به رفتاری گفته میشود که با کامل نشان دادن ویا کاملا نگفتن حرفی در فرد مقابل کنجکاوی ایجاد کند و او را به فکر فرو ببرد. امروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه ای تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و تأثیر گذاری بر مردم شده اند.شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازار های امروزه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برندی موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه ها پیام خود را از طریق تبلیغات به مخاطبین انتقال دهد.
منبع: وبسایت زاگرس فیلم 

پخش کننده آپارات

فیلمبرداری و تدوین

پخش کننده یوتیوب

فیلمبرداری و تدوین

اطلاعات پروژه : کد 503 نمونه فیلمبرداری و تدوین

موفقیت : موفق

مجری : طرح رویا – پیمان نوایی

نظر طرح رویا : فیلمبرداری در محیطهایی مثل رستوران و مکان های شلوغ کاری چالش برانگیز است. نور ، صداهای ناخواسته ، زمان کم ، عوامل پیشبینی نشده می توانند بسیار در کیفیت نهایی فیلم تاثیر داشته باشند اما خداروشکر با تجربه و تجهیزاتی که در اختیار ما هست این مشکلات دیگر سد راه ما نخواهند شد.کل زمان فیلمبرداری حدود 7 ساعت طول کشید و زمان تحویل حدود دو هفته بعد از فیلمبرداری بود که همراه با اساتید با تاجربه موسسه مشاهیر نتیجه مطلوبی بدست آمد.

  1. تجهیزات استفاده شده : دوربین DSLR
  2. لنز f1.8 50mm
  3. استبلایزر Ronin SC
  4. ریکوردر Zoom
  5. Mic Saramonic
  6. سه پایه

تماس و سفارش : برای سفارش ساخت و تدوین ویدئو ، شما کاربران عزیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر آنچه که در ذهنتان می گذرد با ما در میان بگذارید. تمامی تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

این نمونه کار را به اشتراک بگذارید

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x