نمونه عکس جواهرات - طرح رویا

به یاد داشته باشید که برای تولید محتوا به صورت عکسبرداری مانند عکس جواهرات در سایت ، اینستاگرام یا هر شبکه ی دیگری در اینترنت ، کیفیت ، زاویه و نوع عکس حرف اول را می زند. گاهی کیفیت عکس بالا بوده اما هارمونی و رنگ و لعاب عکس طوریست که به نظر بازدید کننده ، عکسی خام دیده می شود. یک عکس خوب روی بازدید کننده تاثیر مثبت گذاشته و اعتماد آن را جلب می کند و این تاثیر از چشم روبات های گوگل دور نخواهد بود.

در تولید محتوای مخصوصا عکاسی جواهرات بی کیفیت کار نکنید

یک محتوای بی کیفیت می تواند تاثیر منفی دائمی روی کار شما داشته باشد و لکه ننگی باشد که پاک کردن آن غیر ممکن خواهد بود. همیشه در شغل ها و محصولات پر رقابت ، اول ظاهر و کیفیت حرف اول را می زند و بعد مسائل دیگر ، پس سعی کنید مهمترین بخش را به بی اهمیت ترین بخش تبدیل نکنید.

خدمات طرح رویا در رابطه با عکاسی جواهرات چیست؟

ما در طرح رویا در کنار شما هستیم و سعی بر آن داریم تا بهترین کیفیت و مرتبطترین مطالب را با تجهیزات بسیار کامل عکاسی به شما عرضه کنیم. ناگفته نماند که کیفیت و استقبال از کار شما مشتریان گرامی برای ما به دو جهت بسیار حائز اهمیت است ، اول اینکه ما به فکر همکاری بلند مدت با شما هستیم و دوم اینکه نمونه کار شما تبدیل به نمونه کار ما و در نتیجه اعتبار مجموعه ما خواهد شد ،  پس اهمیت کار شما برای ما حیاتی است.

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865