Tarheroya

خدمات طراحی سایت

به طور خلاصه ویژگی سایت های طراحی شده توسط طرح رویا چیست؟

نمایش صحیح در موبایل

یک سایت باید در هر دستگاهی به درستی نمایش داده شود. به این خاصیت ریسپانسیو یا واکنشگرا می گویند. تمامی طرح های ما این خاصیت را دارند.

رعایت بهینه سازی SEO

حجم تمامی کدها و عکس ها باید به صورتی استانداردی به حداقل برسند تا افت سرعت و پهنای باند برای سایت به وجود نیاید.

سرعت بالا

سرعت سایت باید به حدی برسد تا بازدید کنندگان سایت از آن راضی باشند و همچنین نباید بخاطر سرعت خیلی بالا ظاهر سایت را خیلی ساده گرفت.

ظاهر جذاب

 ظاهر سایت باید زیبا و قابل درک باشد. اشکال گرافیکی و کد های سایت نباید سرعت سایت را زیاد پایین آورند و تعادل میان آنها باید حفظ شود.

ارسال آموزش پس از طراحی

پس از اتمام طراحی سایت شما ، آموزش نحوه کار با آن به صورت فایل صوتی تصویری برای شما از طریق اینترنت یا پستی ارسال خواهد شد.

مدیریت آسان

طرح های ما به کمک یک پنل فارسی توسط شما طراحی می شود در نتیجه شما تجربه لذت بخشی از ارسال پست و به روزرسانی سایت خود خواهید داشت.

فروشگاه آنلاین

تمامی طرح های ما قابلیت راه اندازی فروشگاه آنلاین را نیز دارد و بدون نیاز به تایید بانک و نماد اعتماد می توانید حساب خود را راه اندازی کنید.

عضو گیری و گزارش آنلاین

شما می توانید یک سایت با قبلیت عضویت راه اندازی کنید و اطلاعات و گزارش وضعیت هر کاربر را به پنل کاربری مشتری خود ارسال کنید.

طراحی فرم آنلاین

ساخت فرم های آنلاین با المان های دلخواه شما برای ثبت نام ، پیش خرید ، آزمون های تحصیلی و … که تعیین آن با خود شماست.

آمار گیری حرفه ای با توسط Google Analytic

google-analytics-logo

مانیتورینگ حرفه ای سایت توسط Google Search Console

google-search-console

از کجا شروع کنیم؟ بهترین روش سفارش سایت به صورت زیر است.

1- نقشه سایت

ابتدا یک کاغذ بردارید و مشخص کنید وظیفه سایتی که می خواهید سفارش دهید چیست؟ از چه بخش هایی تشکیل شده و چند صفحه دارد و نیازمندی های آن چیست

به این کاغذ شما می گوییم نقشه سایت

نقشه سایت را می توانید از طریق فرم سفارش همین صفحه و یا از هر طریقی که راحتر هستید برای ما ارسال فرمایید. تمامی راه های تماس با ما در سایت قرار دارد.

2 - مشاوره

نقشه سایت خود را از طریق بخش ( سفارش دهید ) برای  ما ارسال کنید تا بررسی های لازم را انجام شود و مشاور با شما تماس بگیرد و لیستی از بخش هایی که جا انداختید را برای به شما تحویل دهد.

پنل کاربری چیست؟

وقتی در سایت طرح رویا ثبت نام کنید یک پنل کاربری به شما تعلق می گیرد که تمامی فاکتورها ، آموزش ها ، تیکت ها ، گزارشکار سفارشات و سوابق شما در این پنل موجود است.

4- شروع طراحی

بعد از خرید کامل هاست و دامین و پرداخت نصف هزینه طراحی سایت کار طراحی شروع می شود و دراتمام طراحی ، 50% مابقی اخذ می شود.

چگونه طراحی می شود؟

با سیستم مدیریت محتوای وردپرس – زبان PHP ، به صورت ترکیبی استاتیک و داینامیک ( استاتیک یعنی غیر قابل تغییر توسط شما ، داینامیک یعنی شما می توانید مطالب را تغییر دهید یا اضافه و کم کنید) ، ریسپانسیو یا واکشگرا ( قابلنمایش در هر دستگاه ) و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو ( سئو )

3- انتخاب پلن

بعد از تکمیل سایت باید یک نام برای سایتتان انتخاب کنید که به آن می گویند دامنه یا دامین. سپس یک فضا برای سایت خود خریداری کنید ، به این فضا می گویند هاست یا سرویس میزبانی.

هاست و دامین را چطور انتخاب کنیم؟

زمانی که به این مرحله برسید ، ما به عنوان مشاوره بهترین انتخاب را با دلیل و توضیح به شما پیشنهاد می کنیم که این انتخاب براساس ترافیک سایت و نوع سرویس آن است.

نمونه نقشه سایت ارسالی توسط مشتریان

نمونه ای از مشخصات اولیه سایت

نمونه ای از نقشه صفحه اول سایت

حوصله ثبت سفارش ندارید؟ اشکالی نداره ، کافیه با ما تماس بگیرید.

یکی از خدمات رایگان ما مشاوره به روش های : 1- تلفنی ، 2- اینترنتی ، 3- حضور شما در دفتر طرح رویا ، 4- یا اعزام کارشناس به محل کار شماست. کافیست با ما تماس بگیرید و خواسته خود را بیان کنید تا ما بهترین راه را به شما نشان دهیم.

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت های ما به صورت زیر محاسبه شود ، برای شروع مشاوره و سفارش سایت کافیست فرم سفارش طراحی سایت را پر کنید. قطعا سوال هایی که در این فرم از شما می شود هیچ اطلاعات تخصصی لازم ندارد و بقیه کارها را به صورت رایگان مشاور شما انجام می دهد.

سایت معمولی و ساده

طراحی قالب و حداکثر 5 صفحه مجزا
000 500 2 تومان تحویل 10 روزه + تغییرات دلخواه شما
 • پشتیبانی یک ساله
 • طراحی واکنشگرا
 • سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 • آموزش تصویری
 • طراحی اختصاصی
 • بدون هاست و دامین
 • لیست آیتم

سایت معمولی + فروشگاه آنلاین

طراحی قالب و فروشگاه
000 000 5 تومان تحویل 15 روزه + تغییرات دلخواه شما
 • پشتیبانی یک ساله
 • طراحی واکنشگرا
 • سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 • آموزش تصویری
 • طراحی اختصاصی
 • بدون هاست و دامین
 • قابلیت ارسال محصول و قیمت گذاری

سایت سفارشی

طراحی خاص با تعداد صفحات بیشتر
تماس بگیرید بعد از ارسال فرم
 • پشتیبانی یک ساله
 • طراحی واکنشگرا
 • سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 • آموزش تصویری
 • طراحی اختصاصی
 • بدون هاست و دامین
 • قابلیت ارسال محصول و قیمت گذاری

اطلاعات تکمیلی برای علاقه مندان

در ادامه اطلاعات تکمیلی درباره طراحی سایت و تمامی موارد مرتبط برای شما دوستان عزیز قرار داده شده است اما برای سفارش سایت نیازی به مطالعه این مطالب نیست.

فهرست مطالب این صفحه

وب سایت چیست؟

وب سایت یک صفحه اینترنتی است که اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می دهد. حال این اطلاعات می توانند برای کسب و کار باشند یا برای اهداف دیگر، مثلا وب سایت هایی که در جهت اطلاع رسانی رعایت اصول بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ساخته می شوند، یا وب سایتی که هم اکنون داخل آن هستید و دارید در مورد خدمات طرح رویا اطلاعات کسب می کنید.

برای راه اندازی یک سایت اینترنتی چه چیزهایی لازم داریم؟

اگر طرح رویا خدمات طراحی سایت شما را برعهده دارد ، نیاز به چیزی ندارید ، اما اگر خودتان قرار است ، وب سایت راه اندای کنید ، بسته به نوع سایت، نیاز به هاست (1) ، دامین یا دامنه (2) ، طراح سایت (3) ، گرافیست (4) ، برنامه نویس (5) و تولید محتوا (6)  خواهید داشت.

 • (1) – هاست : فضایی که سایت در آن قرار می گیرد و باید خریداری شود. این فضا حجم مشخصی دارد که باید بسته به نیاز خریداری شود و همچنین پهنای باند (7) آن نیز باید محاسبه شود.
 • (2) – دامین یا دامنه : همان نام سایت است. با اینکه خیلی دستتان در انتخاب نام آزاد است اما برای آینده سایتتان بسیار حیاتی است و اگر اشتباه بکنید دیگر جای جبران نخواهید داشت. نام سایت نیز باید خریداری شود.
 • (3) – طراح سایت کسی است که قالب سایت شما را طراحی می کند و اجزاء سایت شما را در محل مناسب قرار می دهد.
 • (4) – گرافیست کسی است که طرح های گرافیکی سایت شما را طراحی می کند. مثل دکمه ها ، اشکال کارتونی – گرافیکی ، و … اما عکاسی به عهده این شخص نیست.
 • (5) – در صورتی که سایت شما خدمات ارائه دهند که نیاز به برنامه نویسی داشته باشد ، باید یک برنامه نویس هم برای سایت خود استخدام کنید.
 • (6) – تولید محتوا : در نهایت اگر از تقلب چشم پوشی کنیم ، این محتوای سایت شماست که باعث جذب کاربران بیشتر و معرفیت سایتتان می شود.
 • (7) – پهنای باند چیست؟ : میزان اطلاعاتی که از هاست شما با مخاطبان سایتتان رد و بدل می شود. مثلا اگر کسی وارد سایت شما شود و یک فیلم دانلود کند که حجم آن 100 مگابایت باشد ، 100 مگابایت از پهنای باند سایت شما کسر می شود. برای همین باید با توجه به نیازتان حدود مصرفی حجم پهنای باند خود را محاسبه کرده و آن را خریداری فرمایید.

چرا باید یک وب سایت طراحی کنیم؟

البته همیشه بایدی در کار نیست ، اما امروزه درصد بیشتر مردم در اینترنت به دنبال اطلاعات و یا خدمات مورد نیازشان می گردند ، در نتیجه این احساس پیش می آید که باید برای معرفی و رساندن صدای خود به گوش مخاطبین باید وب سایت خود را راه اندازی کنیم.

آیا خودمان می توانیم وب سایت شخصی راه اندازی کنیم؟

بستگی به هدفتان دارد. اگر وب سایتی که می خواهید طراحی کنید محتوای مهمی ندارد و قرار است برای طوری طراحی شود که رقابتی با سایرین نداشته باشد ، می توانید از سرویس های راه اندازی وبسایت های آماده یا حتی وب وبلاگ ها استفاده کنید. مثلا یک وب سایت برای قرار دادن جزوه های دانشگاهی که با همکلاسیانتان به اشتراک بگذارید.

اما اگر می خواهید سایتی راه اندازی کنید که وارد رقابت اینترنتی با رقبای خود شود ، حساسیت کار بالاتر می رود و باید حتما از یک طراح با تجربه استفاده کنید. امنیت سایت ، گرافیک ، سرعت ، کدها ، پنل مدیریت ، محتوا ، سئو یا SEO یا توانایی بهینه سازی برای موتورهای جستجو ، استاندارد سازی سایت برای تبلیغات بعدی و … از مواردی است که در ابتدا خود را نشان نمی دهند اما بعد از مدتی که سایت شما پرمحتوا ترمی شود تازه از خود رونمایی می کند که خیلی دیر شده است.

چرا طرح رویا برای طراحی سایت ما به صرفه تر است؟

موارد زیر باعث شده ، طرح رویا انتخاب مناسبتری برای شما باشد : 

1- ما تمامی موارد حرفه ای را پوشش می دهیم  ، یعنی :

 •  طراحی گرافیک
 • طراحی سایت
 • عکاسی و فتوشاپ
 • برنامه نویسی سایت
 • فیلمبرداری و صدابرداری با دوربین های DSLR و HFZOOM  برای تولید محتوا
 • بهینه سازی سئو و تبلیغات ادوردز
 • شبکه و امینت
 • فروش هاست و دامین

2- خدمات با کیفیت : البته دروغ در سیستم کاری ما گنجانده نشده است ، اما تمامی سعی ما بر این است که بالاترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود بدهیم و اگر حس کنیم جایی وجود دارد که از ما خدمات با کیفیت تری ارائه می کند به جای اینکه فکر کنیم چطور آن رقیب عزیز را تخریب کنیم ، سعی می کنیم ما هم خود را به آن برسانیم و مشتریان خود را راضی نگه داریم.

3- پشتیبانی با کیفیت : ما در طرح رویا تمام وقت خود را صرف مشتریان می کنیم و سیستم پشتیبانی خود را خیلی جدی می گیریم.خیلی سادست ما فقط زمانی موفق می شویم که مشتریانمان از ما راضی باشند در غیر این صورت کار ما از بین خواهد رفت.

4- قیمت مناسب : ما با مهندسی کار خود سعی بر کاهش هزینه های شما داریم و به شما فقط پیشنهاد می کنیم قیمت های خدمات مارا با بقیه رقبا مقایسه کنید. البته در برخی خدمات مثل فروش هاست یا تبلیغات ادوردز هزینه ها تقریبا یکسان است که در این نوع خدمات سعی می کنیم پشتیبانی قویتری ارائه دهیم. یا در خدمات هاست کیفیت سرویس ها اگر بالاتر باشند قیمت خدمات ما هاستینگ ما ممکن است از برخی شرکت های دیگر که از سیستم های ساده تری استفاده می کنند ، بیشتر باشد.

ویژگی سایت هایی که ما طراحی کی کنیم

ما سعی داریم تا همیشه بهترین ویژگی های روز دنیا را یاد گرفته و در سایت های شما پیاده سازی کنیم. جدای از مسائل مالی ، موضوع کیفیت و به روز بودن برای ما از این جهت مهم است که اول شغل ما این است ، دوم اینکه ما خدمات خود را به خارج از کشور نیز ارائه می دهیم پس باید طیف وسیعی از مشتریان کار ما را رسد می کنند. اما این ویژگی ها چیست؟ خلاصه این ویژگی ها در ابتدای صفحه برای شما آورده شده اما در ادامه مفصل تر راجع به آن صحبت می کنیم.

سایت های ما همگی واکنشگرا هستند.

یعنی در هر دستگاهی به درستی نمایش داده می شود و هیچ مشکلی با نمایش در موبایل ، لپتاپ ، مانیتور یا تبلت ندارندو

طراحی سایت - ریسپانسیو - دسکتاپ
طراحی سایت - ریسپانسیو - موبایل
طراحی سایت - ریسپانسیو - تبلت
طراحی سایت - ریسپانسیو - لپتاپ

یعنی نه تنها روی گوشی ها و تبلت ها به درستی نمایش داده می شود

طراحی سایت - ریسپانسیو - موبایل
طراحی سایت - ریسپانسیو - تبلت

بلکه در لپتاپ ها و مانیتورها نیز بدون هیچ مشکلی نمایش داده می شوند.

طراحی سایت - ریسپانسیو - لپتاپ
طراحی سایت - ریسپانسیو - دسکتاپ

سئو یا SEO در تمامی سایت ها بهینه سازی می شود.

بعضی از مشتریان عزیز به ما می گویند : ” سایت ما را سئو کن ” . این دید اشتباهی است ، سئو یا در اصل اس ای او ( S – E – O ) به معنی بهینه سازی بهینه سازی موتور جستجو و مخفف search engine optimization می باشد و یک طراح سایت برای دسترسی به این هدف باید هم استانداردهایی را رعایت کند و هم در نهایت سایت را زیر نظر موتورهای جستجو مانیتور و کنترل کند ، این باعث می شود موتورهای جستجو سایت مذکور را بررسی کنند و امتیاز مربوطه را به آن بدهند اما این بدین معنی نیست پس شما در صفحه اول گوگل یا بینگ یا هر موتورجستجویی قرار می گیرد. این موضوع بستگی به ترافیک جذبی شما دارد که فقط با محتوا به آن می توانیم دست پیدا کنیم ، محتوایی که مورد پسند کاربران باشد. در بخش تولید محتوا راجع به این موضوع بحث خواهیم کرد اما ما برای بهینه سازی سایت شما چه کارهایی انجام می دهیم؟

 • سایز تمامی عکسهای طراحی شده توسط برنامه فتوشاپ به حداقل می رسد.
 • سایز تمامی کدهای نوشته شده به حداقل می رسانیم.
 • با برنامه ریزی مناسب بین سرعت و جلوه های گرافیکی سایت تعادل برقرار می کنیم تا هم سایت زیبا باشد و هم سرعت بالا باشد.
 • از برنامه های کم حجم سازی خودکار عکس برای کاربران استفاده می شود.
 • از CDN جهت بهبود سرعت ( بهبود تا 80% ) ، بهبود امنیت ، کنترل ترافیک ، جلوگیری از حملات سایبریک و … استفاده می شود.
 • استفاده از هاست های با کیفیت البته بر طبق نیاز سایت.
 • استفاده از برنامه چک خودکار کنترل کیفیت سئو سایت ( در پست ها و برگه ها )
 • ثبت سایت در کنسول گوگل
 • ثبت سایت در گوگل آنالیتیک
 • ثبت سایت در گوگل مپ در صورت وجود آدرس
 • نصب دیوار آتش و ضد ویروس برای سایت جهت بالا بردن امنیت
 • راه اندازی SSL سایت

سرعت بالای سایت

برای بالا بردن سرعت سایت ما موارد زیر را رعایت می کنیم : 

 • خرید هاست مناسب و با کیفیت
 • به حداقل رساندن حجم کدها و عکس ها
 • استفاده از CDN جهت زود بارگذاری شدن صفحه و بالا بردن امنیت

طراحی ظاهر جذاب برای سایت

به علت گستردگی زمینه های فعالیت ما و به بهرمندی از : 1- گرافیست ، 2- تدوینگر فیلم و جلوه های ویژه ، 3- صدابردار ، 4- عکاس ، 5- تدوینگر عکس (فتوشاپ) و … ، ما می توانیم طیف وسیعی از  خدمات را فقط در یک پروژه به شما ارائه دهیم و این خدمات طور پیشفرض در سفارش شما اجرا خواهد شد و مسئولیت طراحی هر بخش بر عهده کارشناس مربوط به خود خواهد بود.

ارسال راهنمای استفاده از سایت در پایان طراحی

تمامی سایت های طراحی شده توسط ما قابلیت ارسال پست ، و به روز رسانی توسط کاربر را دارند و پس از اتمام طراحی پنلی در اختیار مشتری می گیرد و راهنمای آن پنل به صورت صوتی-تصویری برای  ایشان ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است تمامی سایت های طراحی شده توسط ما در حال حاضر از وردپرس بهره می گیرد و همچنین به علت اینکه تمامی بخش های سایت باید واکنشگرا بوده و به سلیقه مشتری طراحی شود ما از قالب های آماده نمی توانیم استفاده کنیم. اما در صورت لزوم می توانیم قالب آماده شما را شبیه سازی کنیم. اما چه امکاناتی در اتمام کار در دسترس شما قرار خواهد گرفت :

 • امکان ارسال پست
 • امکان ارسال عکس در گالری
 • امکان ارسال ویدئو
 • امکان ارسال محصول جدید در فروشگاه
 • امکان به روز رسانی فرم ها و بررسی آنها
 • و یا در صورت قبول شرایط گارانتی ، کلیه امکانات پنل از صفر تا صد و درسترسی 100%

مدیریت آسان پنل

پنلی که ما در اختیار شما می گذاریم با پنل وردپرس کمی متفاوت است و کارایی آن آسان تر و ساده تر است و بخش ها به صورت مجزا در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا شما هرچه ساده تر بتوانید سایت خود را به روزرسانی کنید.

راه اندازی فروشگاه آنلاین

شما می توانید فروشگاه آنلاین شخصی خود را داشته باشید و بدون هیچ اطلاعات فنی و خاصی فقط محصولات خود را داخل این فروشگاه با قیمت مورد نظر قرار داده ، آنها را به صورت آنلاین یا به پستی و فیزیکی به فروش برسانید. درگاه پرداخت پیشنهادی ما زرینپال است که به صورت واسطه به شما اجازه فروش آنلاین را می دهد ، اما در صورت تمایل می توانید درگاه پرداخت مستقیم خود را از بانک دریافت کنید و تحویل ما دهید تا آن را به فروشگاهتان متصل کنیم.

عضو گیری و ارسال گزارش در سایت

یکی دیگر از قابلیت های سایت های ما امکان ثبت نام کاربر توسط شما یا خود کاربر و ارسال گزارش اطلاعات خاصی به پنل کاربری آن می باشد. به راحتی اعضای سایت خود را مدیریت کنید و یک پایگاه داده امن برای آنها درست کنید. برای مثال اگر به مشتریان خود اشتراک کارت تلفن هوشمند می دهید ، می توانید برای آنها در پنل کاربریشان میزان اعتبار و اطلاعات کارت را به نمایش در آورید. یا اینکه مانند سایت دیوار پست های کاربران را به آنها نمایش دهید و اجازه دهید که آگهی ثبت کنند و یا آنها را ویرایش کنند.

راه اندازی فرم های آنلاین

فرم های آنلاین به شما کمک می کنند تا برای فروش یک کالا پیش فروش راه اندازی کنید یا برای ثبت نام در کلاس ها و حتی آزمون های اینترنتی به صورت مجازی هیچ نیاز به اطلاعات پیچیده ای نداشته باشید. کافیست تا فرم خود را به صورت دستی آماده سازی کنید تا ورژن آنلاین آن در سایتتان راه اندازی شود. البته این مورد باید توسط طراحان طرح رویا برای شما انجام شود.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه این صفحه :

آدرس

تهران ، سهروردی شمالی ، هویزه غربی ، پلاک 105

مراجعه با هماهنگی قبلی

شماره تماس

021-86030084

09127180865